کد خبر: 414947 A

ایلنا: گالری «فردا» با نمایش آثار پیشگامان هنر معاصر ایران فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، گالری «فردا» تیمی از کارشناسان هنری و بازرگانی را کنار هم جمع کرده تا کنار نمایش آثار هنری به رونق اقتصاد هنر نیز کمک کند. این گالری در اولین گام نمایشگاهی یک ماهه از آثار بزرگان و پیشگامان هنر معاصر ایران را گردهم آورده است.

گالری «فردا» در اولین برنامه هنری خود ۵۰ اثر از هنرمندان بزرگی که در شکل‌گیری هنر معاصر و مدرن ایران نقش مهمی داشته‌اند جمع‌آوری کرده و به نمایش درخواهد آورد. آثار به نمایش درآمده در این گالری که شعار «که تا تمام غزل را بگویمت فردا» را برای خود انتخاب کرده است، پیش از این دیده نشده و یا کمتر دیده شده‌اند.

در این نمایشگاه آثاری از صادق تبریزی، فرامرز پیلارام، مهدی ویشکایی، منوچهر یکتایی، آیدین آغداشلو، محسن وزیری‌مقدم، فریده لاشایی، منوچهر نیازی، علیرضا دریابیگی، علی‌محمد حیدریان، صداقت جباری، تاها بهبهانی، ژازه تباتبایی، ناصر اویسی، مسعود عربشاهی، ابراهیم جعفری، نصرالله افجه‌ای، پرویز کلانتری، محمد احصایی، هانیبال الخاص، جلال شباهنگی، رضا درخشانی، جعفر روحبخش، رضا مافی، احمد اسفندیاری، حسین زنده‌رودی، حسین کاشیان، فریدون آو و سیراک ملکونیان به نمایش درخواهد آمد.

این نمایشگاه از ۹ تا ۳۰ مهر ماه در گالری فردا برپا می شود و علاقمندان برای دیدن آن می‌توان از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به گالری «فردا» واقع در خیابان کریمخان زند، زیر پل کریم‌خان، خیابان حسینی، کوچه اعرابی ۶، پلاک دو واحد ۲ مراجعه کنند.

افتتاحیه این نمایشگاه جمعه نهم مهر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.

گالری فردا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر