کد خبر: 416604 A

ایلنا: یزدان عشیری طی حکمی از سوی محمد حمزه‌زاده قائم مقام رئیس حوزه هنری به سمت مدیر روابط عمومی موسسه «سوره سینمای مهر» حوزه هنری منصوب شد.

 به گزارش ایلنا،یزدان عشیری از منتقدان و نویسندگان سینمایی و فعالان حوزه ارتباطات و رسانه طی حکمی از سوی محمد حمزه‌زاده قائم مقام رئیس حوزه هنری و مدیرعامل موسسه سوره سینمای مهر به سمت مدیر روابط عمومی و ارتباطات رسانه‌ای موسسه «سوره سینمای مهر» منصوب شد.

عشیری از چهره‌های شناخته شده در عرصه فرهنگ و هنر و سینماست که تاکنون مسئولیت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف فرهنگی و سینمایی داشته و به تازگی چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت را پشت سر گذاشته است. وی مدیریت روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر طی دوره‌های سی‌ام و سی یکم، مدیریت روابط عمومی پنج دوره جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس و مدیریت روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران و مرکز هنرهای نمایشی کشور را نیز در کارنامه دارد. عشیری همچنین، نویسنده فیلمنامه فیلم‌های سینمایی «زیستن» و «خاک سرد» است و فیلم نامه سینمایی «سرزمین» را نیز آماده ساخت دارد.

متن حکم نامبرده به این شرح است:

 «جناب آقای یزدان عشیری

نظر به تعهد و تجارب گذشته شما، به موجب این حکم به سمت مدیریت روابط عمومی موسسه سوره سینمایی مهر منصوب می‌شوید. با توجه به موقعیت اثر گذار و نقش حساس و تعیین کننده موسسه سینمایی در موفقیت کلی حوزه هنری در افق ۱۳۹۷، توقع دارم تلاش‌های شما، سینمای حوزه هنری را در تحقق آرمان‌ها و خواسته‌های بزرگمان یاری کند.

توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم.»

یزدان عشیری موسسه سینمای سوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر