کد خبر: 419918 A

ایلنا: اجرای نمایش «بریدگی‌ها» به نویسندگی و کارگردانی رضا شاهبداغی یکشنبه شب ۲۵ مهر ماه با حضور سعید راد در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی مجموعه تئا‌تر شهر افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، هشتمین پروژه مرکز مطالعات اجرایی قشقایی یکشنبه ۲۵ مهر ماه با حضور تعدادی از بازیگران پیشکسوت تئا‌تر و سینما در تالار قشقایی تئا‌تر شهر آغاز شد.

سعید راد، ستاره اسکندری، رویا افشار، فریندخت زاهدی و حمیدرضا نعیمی هنرمندانی بودند که در اولین شب از اجرای نمایش «بریدگی‌ها» به کارگردانی رضا شاهبداغی که کمپانی تئا‌تر باران مجری طرح آنست، در قالب هشتمین پروژه مرکز مطالعات اجرایی قشقایی به سرپرستی حمید مراد ویسی حضور پیدا کردند.

photo_2016-10-17_10-49-32

سعید راد که روبان افتتاحیه این نمایش را برید؛ در آیین آغازین این اجرا، تئا‌تر را بسیار دشوار‌تر از سینما توصیف کرد و گفت: من اصولا خیلی کم تئا‌تر می‌بینم و به نظرم تئا‌تر بسیار سخت‌تر از سینماست به خصوص سینمای امروز ایران که در آپارتمان و یا کمدی‌های سخیف خلاصه شده است.

این هنرمند با اشاره به بازی‌اش در دو نمایش «آی با کلاه، آی بی‌کلاه» و «آخرین بازی» عنوان کرد: این روز‌ها پیشنهاد بازی در چند نمایش را داشته‌ام اما من بازیگر خودخواهی هستم و می‌خواهم تا جایی که ممکن است بتوانم جولان بدهم!

راد در ادامه افزود: نمایش «بریدگی‌ها» آنقدر جذاب بود که متوجه گذشت زمان نشدم و برای تشویق این تیم خوب هر کاری که بتوانم انجام می‌دهم. فرم اجرایی، بازی دقیق بازیگران و متن که به خوبی پیام آن را دریافت کردم.

photo_2016-10-17_10-50-07

نمایش «بریدگی‌ها» اولین اجرای گروه «بزرگراه» به نویسندگی و کارگردانی رضا شاه بداغی است که از روز یکشنبه ۲۵ مهر ماه، ساعت ۱۸ با مدت زمان ۵۰ دقیقه در تالار قشقایی به صحنه می‌رود. رامونا شاه، پریسا صبورنژاد، ژیلا آل رشاد، نیوشا رحمانیان بازیگران این نمایش هستند.

سایر عوامل این اجرا عبارتند از: مجری طرح: کمپانی تئا‌تر باران (ستاره اسکندری) مدیر تولید: مسعود شامی، دستیار اول کارگردان: میلاد خرمن بیز، دستیار دوم کارگردان و مدیر صحنه: شُمیس پورشاه رضایی، منشی صحنه: عاطفه نصرآبادی، روابط عمومی: مریم رودبارانی، طراح لباس: آرزو ذوالفقاری،  طراح پوستر و بروشور: امین یاوری ثانی، طراح نور: میثم صفری، اجرای نور: مسلم رضایی، گریم: غزاله منتظر ظهور، نونا رزازیان، عکاس: کیمیا باران، سارا قُمشه‌ای، پروانه عباسی.

photo_2016-10-17_10-50-17

سعید راد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر