کد خبر: 428742 A

عسگری در تشییع پیکر شهید محسن خزائی مطرح کرد؛

ایلنا: عسگری معتقد است؛ صداوسیما و خبرنگاران و کارکنان آن افراد خدومی هستند که در راه انقلاب و اسلام تلاش کرده و خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس سازمان صداوسیما صبح امروز (24 آبان ماه) در مراسم تشییع پیکر شهید محسن خزائی با اشاره به خدمات این شهید در عرصه خبر گفت: امروز ما با خبرنگاری وداع می‌کنیم که از خطه سیستان و بلوچستان برخاست و در مقابل جهل و انحراف ایستادگی کرد.

وی ادامه داد: شهید خزائی با حضور در سوریه در مقابل نیروهای تکفیری و داعش ایستاد و از مردم سوریه دفاع کرد و شهادت برای وی نهایت تجلیل بود. شهید خزائی به وظایف خود به خوبی عمل کرد و به عنوان خبرنگار صداوسیما کاملاً خدمت کرد.

رئیس سازمان صداوسیما افزود: صداوسیما و خبرنگاران و کارکنان آن افراد خدومی هستند که در راه انقلاب و اسلام تلاش کرده و خواهند کرد و شهید خزائی نمونه‌ای از این کارکنان است که درک عمیقی از تحولات جهانی داشت و از حق دفاع کرد.

عسگری با اشاره به اینکه شهید خزائی طراز یک خبرنگار حرفه‌ای بود؛ گفت: او یک خبرنگار دشمن‌شناس بود و بر همین اساس برای دفاع از اسلام قیام کرد و در برابر نیروهای تکفیری و همچنین رسانه‌های کفر قیام کرد. او خبرنگاری شهادت‌طلب بود که ترس نداشت و به سمت شهادت حرکت کرد و جان خود را تقدیم خدای خود کرد.

رئیس صداوسیما افزود: ما شهادت شهید محسن خزائی را به مقام معظم رهبری، امام زمان (عج)، خانواده وی و مردم سیستان و بلوچستان و همه خبرنگاران تسلیت می گوییم.

سازمان صدا و سیما محسن خزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر