کد خبر: 429590 A

3 خبر از مجموعه تئاترشهر:

ایلنا: تاریخ پایان اجرای سه پروژه نمایشی به صحنه رفته در تالارهای اصلی، قشقایی و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر مشخص شد.

به گزارش ایلنا، تاریخ پایان اجرای  سه پروژه نمایشی به صحنه رفته در تالارهای قشقایی و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر مشخص شد.

پروژه اجرایی «میکرو لیو» به سرپرستی محمدحسن معجونی و کیوان سررشته که از روز سیزدهم آبان ماه با اجرای چهار نمایش «دست من» به کارگردانی کیوان سر رشته، «کریستین لی» به کارگردانی اشکان چگینی، «پرواز شماره 745» به کارگردانی مرجان پور غلامحسین و «صف دراز مورچگان» به کارگردانی مهدی چاکری در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی آغاز شده روز دوشنبه اول آذر ماه به اتمام می‌رسد.

نمایش «توهم» به کارگردانی خسرو بامداد و فریبا شاهسون نیز که از 12 آبان ماه در پلاتو اجرا به صحنه رفته، روز جمعه 28 آذر ماه به اجرای خود در این تالار پایان می‌دهد.

موسیقی نمایش«هفت مجلس در عزا و معجزه» به کارگردانی محمد رحمانیان نیز که از روز دوشنبه 24 آبان ماه در تالار اصلی اجرای خود را آغاز کرده، جمعه 28 آذرماه اجرای خود را به پایان می‌رساند.

نمایش‌های تئاتر شهر 30 آبان ماه اجرایی ندارند

تمامی نمایش‌های مجموعه تئاتر شهر یکشنبه 30 آبان ماه به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی  به صحنه نمی‌روند.

تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر یکشنبه 30 آبان ماه به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی اجرایی نخواهند داشت.

نمایش «طپانچه خانم» دو اجرایی می‌شود

نمایش «طپانچه خانم» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور روزهای پایانی هفته جاری در دو نوبت میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

نمایش «طپانچه خانم» به نویسندگی محمد امیر یار احمدی و کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور در تالار چهارسو روزهای پنجشنبه 27 و جمعه 28 آبان در دو نوبت ساعت‌های 18 و 20 میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

این اثر نمایشی که از 29 مهر ماه در تالار چهارسو به صحنه رفته هر روز غیر از شنبه ها و روزهای یاد شده ساعت 20 با بازی فریبا متخصص ، آرش فلاحت پیشه ، محمد نادری ، گیلدا حمیدی ، حمید رحیمی ، محمد صدیقی مهر ، غزاله جزایری ، علیرضا مؤیدی ، مرضیه سهراب ،سیماخزاعی، مهدا رزازی در تالار چهارسو به صحنه می رود.

تئاتر شهر تعطیلی سالن‌های نمایشی طپانچه خانم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر