کد خبر: 429748 A

ایلنا: اجرای نمایش «سه روایت از زندگى» که قرار بود از دوشنبه یکم آذرماه، ساعت ١٩ در سالن کنش معاصر اجراى خود را آغاز کند به تعویق افتاد.

به گزارش ایلنا، نمایش سه روایت از زندگى از روز پنجشنبه یازدهم آذرماه ساعت ١٩ در سالن کنش معاصر براى  مخاطبان روى صحنه مى‌رود.

ساعده لرستانى کارگردان این اثر در یادداشتى بیان کرد: «نمایشنامه سه روایت از زندگى نوشته‌ى یاسمینا رضا اثرى است که بسیار برای مخاطب امروز جذاب و تأمل برانگیز است. دراماتورژى علیرضا میرزایى‌نژاد در راستاى حفظ معانى پنهان نمایش قدم برمی‌دارد و زوایاى دیگرى از شخصیت‌ها و موقعیت‌ها را در اپیزود ٢و٣ برابر مخاطب قرار می‌دهد. این نگاه تازه‌ای‌ است به سرگشتگى انسان و میل او برای دستیابى به چیزهایى که وجودشان نه تنها در زندگى ضرورتى براى تعالى مقام و جایگاه انسانى ندارد، بلکه دست انسان را از برقرارى یک رابطه‌ى ساده و ضرورى، در حد ادراک خواسته‌هاى افراد یک خانواده، کوتاه می‌کند. قطعاً ارائه هر اندیشه و نگاه تازه مستلزم صرف زمان مکفى براى ارائه آن است که این مهم اجراى نمایش را به تعویق انداخت.

سه روایت از زندگى به نویسندگی یاسمینا رضا، دراماتورژى علیرضا میرزایى‌نژاد و کارگردانى ساعده لرستانى و با بازی ساغر عزیزى، بهزاد جاودان‌فرد، نازنین کریمى و میثاق زارع تا دهم دى‌ماه روی صحنه خواهد بود.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از: طراح صحنه و نور: سعید یزدانى/ طراح لباس: پریدخت عابدین‌نژاد/ طراح گریم: احمد نگهبان/ مدیر تبلیغات: مریم شریعتى/ منشى صحنه: مریم کى‌احمد/ اجراى دکور: دکونج (گروه طراحان کنج)/ دستیار کارگردان: پوریا کاوه/ موسیقى: آرمین ناظم/ طراح پوستر و بروشور: رضا موسوى/ عکاس: کیارش مسیبى/ ساخت تصاویر ویدئویى و تیزر : آیدا آب‌پرور و آرش آب‌پرور (استودیو لانژ) / روابط عمومى و تبلیغات: گروه هنرى پژواک.

علاقه‌مندان به خرید بلیت می‌توانند به سایت تیکت مراجعه کرده و یا با شماره رزرو ۰۹۳۵۵۶۲۹٨۲۲ تماس حاصل کنند.

نمایش «سه روایت از زندگی»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر