کد خبر: 433799 A

ایلنا: از روز شنبه ۱۳ آذرماه بلیت‌فروشی کنسرت «پردگیان باغ سکوت» در تهران آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، سایت تیوال از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۳ آذرماه، بلیت فروشی کنسرت «پردگیان باغ سکوت» در تهران را آغاز می‌‌کند. این مجموعه کنسرت که پس از برگزاری کنسرت‌های دونوازی‌اش به همراه اردال ارزنجان از ۱۳ تا ۱۶ آذرماه در تالار وحدت، برگزار خواهد شد، در روزهای ۱۴ و ۱۵ دی ماه امسال در تالار وحدت تهران خواهد بود. همچنین از روز پنجشنبه ۱۱ آذرماه بلیت فروشی کنسرت شیراز هم در سایت ایران تیک آغاز شده است.

کیهان کلهر «پردگیان باغ سکوت» را در همراهی با نوید افقه (تنبک)، «هادی آذرپیرا» (تار)، و «علی بهرامی فرد» (سنتور) روی صحنه خواهد برد و این کنسرت‌ها در روز ۲۰ و ۲۱ آذرماه در تالار حافظ شیراز، ۲۳ آذرماه در سالن سینما شهید آوینی بوشهر و ۲۵ آذرماه در تالار آفتاب شهر اهواز نیز برگزار خواهند شد. این تور در ادامه تور دور ایران است که کلهر از اردیبهشت ماه امسال آغاز کرده است.

همچنین، با هدف ترویج موسیقی سنتی و اصیل ایرانی و حمایت از علاقمندان موسیقی در مناطق محروم ایران، کیهان کلهر قصد دارد که در این تور، کنسرت‌های رایگان هم مناطق محروم ایران برگزار می‌کند. او بعد از برگزاری کنسرت در شهرهای بوشهر، شیراز، اهواز به مناطق محروم ایران سفر می‌کند تا در آنجا کنسرت رایگان بدهد.

این کنسرت‌ها در دی ماه و در شهرهای تربت حیدریه و زاهدان برگزار خواهد شد. هدف اصلی از برگزاری کنسرت علاوه بر ترویج موسیقی سنتی و اصیل ایرانی، حمایت از علاقمندان موسیقی در مناطق محروم ایران است، چرا که هیچ موسیقیدانی حاضر به برگزاری کنسرت در این نواحی نیست، علیرغم اینکه مردم این نواحی از عشق و شعور بالایی نسبت به موسیقی ایرانی برخوردارند.

کیهان کلهر «پردگیان باغ سکوت»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر