کد خبر: 434004 A

ایلنا: اولین همایش سراسری کارشناسان مسئول مد و لباس ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانی در آذر ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ اولین همایش سراسری کارشناسان مسئول مد و لباس ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کشور در شانزدهم و هفدهم آذر ماه در تهران برگزار می‌شود.

این همایش با هدف تبین و ترسیم اهداف توسعه فعالیت‌های مد و لباس در سطح استان‌های کشور، بررسی دستورالعمل‌ها و ضوابط و مقررات مرتبط با مد و لباس استانی، بررسی ظرفیت‌های تفویض اختیار فعالیت‌ها به ادارات کل ارشاد استانها، بررسی عملکرد کارگروه‌های استانی مد و لباس، آشنایی و برنامه‌ریزی فعالیت‌های آتی این حوزه، هماهنگی با دستگاه‌های متمرکز و مرتبط صنفی و غیردولتی، هماهنگی نحوه برگزاری جشنواره‌های مد و لباس استانی و تأکید بر استفاده و بکارگیری از ظرفیت‌های اساتید دانشگاه‌ها، هنرمندان، طراحان، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مد و لباس اسلامی و ایرانی در استانها بر پا خواهد شد.

همچنین در این همایش سوالات و مشکلات استانها مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت.

این همایش با حضور معاون امور هنری، معاون منابع و نیروی انسانی، معاون امور حقوقی و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل هماهنگی امور استانها، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، مدیرعامل بنیادملی مد و لباس و دبیران کمیسیون‌ها و برخی تشکل‌ها و اساتید دانشگاه‌ها برگزار و برخی از آنها سخنرانی خواهند داشت.

این همایش به همت بخش امور استانهای کارگروه ساماندهی مد و لباس و اداره کل امور استانها و اداره کل پشتیبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

همایش سراسری کارشناسان مسئول مد و لباس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر