کد خبر: 434227 A

ایلنا: ششمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان از ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

 به گزارش ایلنا،مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان که تا 12 آذر تمدید شده بود، روز گذشته به طور رسمی به پایان رسید اما مردم از سراسر ایران تا اول بهمن فرصت دارند تا در بخش «هرشهروند یک فیلم کوتاه» شرکت کنند.

این جشنواره در بخش مسابقه ملی در قالب‌های داستانی،‌ مستند،‌ پویانمایی و فیلمنامه پذیرای آثار (حداکثر تا 30 دقیقه) خواهد بود و در صورت موفقیت آثار در این جشنواره، از اثر بعدی کارگردان حمایت مالی خواهد شد. همچنین امسال بخش مسابقه آثار مستند با محوریت شهر اصفهان برای نخستین بار به این جشنواره اضافه شده است.

بخش مسابقه ملی «هرشهروند یک فیلم کوتاه» برای نخستین بار به جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اضافه شده است. دراین بخش فیلم‌های کوتاه با موضوعات جشنواره توسط عموم شهروندان که با استفاده از تلفن همراه و یا دوربین‌های خانگی تهیه شده باشد با مدت زمان حداکثر 5 دقیقه و فرمت (MP4 و MPEG) با حداکثر رزولیشن 1920 * 1080 پذیرفته خواهند شد. علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال اثر در بخش هر شهروند یک فیلم کوتاه به سایت Shahrvand.hasanatfilm.ir مراجعه نمایند.

ششمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان در چهار بخش مسابقه ملی، مسابقه مستند اصفهان، مسابقه هر شهروند یک فیلم کوتاه و بخش ویژه غیررقابتی سینمای ملل، به دبیری رسول صدرعاملی، توسط کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات اصفهان و با همکاری بنیاد سینمایی فارابی، همزمان با هفته احسان و نیکوکاری از ۱۱ تا ۱۴ اسفندماه در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

جشنواره حسنات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر