کد خبر: 435418 A

ایلنا: تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاترشهر و مرکز تئاتر مولوی چهارشنبه 17 آذر ماه به مناسب فرارسیدن سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) اجرایی ندارند.

به گزارش ایلنا، تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاترشهر چهارشنبه 17 آذرماه به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) اجرایی ندارند.

هم اکنون در تئاتر شهر نمایش‌های «طپانچه خانم» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور در تالار چهارسو، «پدران، مادران، فرزندان» به کارگردانی آرش عباسی در تالار قشقایی، «دور از دسترس اطفال نگهداری شود» به کارگردانی مهدی پاشایی در تالار سایه، «سربسته از تهران» به کارگردانی مجتبی کریمی در تالار سایه و «آبی‌ترین آسمان زمین» به کارگردانی محمد قاسمی در پلاتو اجرا روی صحنه هستند.

تعطیلی یک روزه اجراهای مولوی به مناسبت شهادت امام یازدهم (ع)

به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) به تاریخ 18 آذر ماه، سه نمایش "فاستوس 2016" به کارگردانی فرشاد منظوفی نیا، "سه خواهر" به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و "آخر بازی" به کارگردانی محمدمهدی شاهی روز چهارشنبه 17 آذرماه اجرایی نخواهند داشت.

با توجه به ساعت اجرای هر سه نمایش فوق که بعد از اذان مغرب و عشا روی صحنه می‌روند، این آثار روز پنجشنبه میزبان مخاطبان خواهند بود.

تعطیلی سالن‌های نمایشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر