کد خبر: 440187 A

ایلنا: عکس‌های پیش رو نمایی زیبا از همنشینی یلدا با کتاب را در کتابشهر کرج به نمایش گذاشته است.

به گزارش ایلنا، شعبات مختلف کتابشهر ایران، از ابتدای هفته جاری به مناسبت میلاد فرخنده پیامبر گرامی اسلام (ص) و شب یلدا جشن کتاب یلدا برپا کرده‌اند که پس از انتشار فراخوان این طرح با استقبال خوب مردم روبرو شد.

بیش از ۴۲ شعبه فروشگاه زنجیره‌ای موسسه کتابشهر ایران در کشور که پیش از این طرح فروش ویژه عیدانه «بهاریه» را به مناسبت ایام نوروز، روز مادر، روز معلم و روز پدر برپا کرده بودند، از ابتدای هفته جاری جشن «عیدانه کتاب» یلدا را از اوایل هفته جاری در کتابشهرهای ایران اجرا کرده‌اند.

شهروندان و مشتریان وفادار کتابشهر می‌‌‌توانند با حضور در کتابفروشی­‌های کتابشهر در نقاط مختلف کشور از تسهیلات ویژه خرید کتاب و محصولات فرهنگی با تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند و اقلام فرهنگی مورد نیاز خود را با قیمت پایین‌تر تهیه کنند.

عیدانه کتاب یلدا، از روز شنبه ۲۷ آذر تا جمعه ۳ دی در شعبات مختلف فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتابشهر برگزار شده است و علاقمندان می‌‌توانند برای آشنایی با پراکندگی جغرافیایی فروشگاه­‌های کتابشهر، دسترسی به نشانی و شماره تماس و نحوه بهره‌­مندی از مزایای این طرح، به آدرس اینترنتی www. ketabshahr. com مراجعه کنند.

مؤسسه کتابشهر ایران به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای کتاب و محصولات فرهنگی در ایران، از سال ۸۳ تاکنون ۴۲ فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در ۲۳ استان کشور راه‌اندازی کرده است.

photo_2016-12-21_12-00-38

photo_2016-12-21_12-01-47

photo_2016-12-21_12-00-42

شب یلدا کتاب شهر کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر