کد خبر: 448020 A

ایلنا: پوستر فیلم سینمایی "آباجان" به تهیه کنندگی و کارگردانی هاتف علیمردانی که در بخش سودای سیمرغ جشنواره به نمایش درمی‌آید رونمایی شد.

 به گزارش ایلنا، جلوه‌های ویژه "آباجان" این روزها توسط محمد لطفعلی درحال انجام است و عوامل فیلم در تلاشند تا در موعد مقرر نسخه نهایی را برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده کنند.

هاتف علیمردانی در حالی امسال با "آباجان" در بخش مسابقه حضور دارد که پیش از این هم با ساخته‌های قبلی‌اش ازجمله "به خاطر پونه"، "مردن به وقت شهریور"، "کوچه بینام" و "هفت ماهگی" در جشنواره حضور داشته و از این نظر رکورددار است.

فاطمه معتمد آریا، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، شبنم مقدمی، فریبا متخصص، ملیسا ذاکری، محمدرضا غفاری، محمود نظرعلیان و ماهان نصیری بازیگران "آباجان" هستند.

"آباجان" روایت خانواده‌ای است که در دهه شصت در شهر زنجان زندگی می‌کنند. خانواده‌ای که جنگ و فضای آن سال‌ها تأثیر زیادی روی زندگیشان می‌گذارد.

عوامل فیلم عبارتنداز: نویسنده و کارگردان: هاتف علیمردانی، مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان، تدوین: امیر ادیب پرور، طراح صحنه و لباس: کامیاب امین عشایری، طراح چهره‌پردازی: مهرداد میرکیانی، صدابردار: محمود خرسند، آهنگساز: افشین عزیزی، طراح جلوه‌های ویژه: محمد لطفعلی، منشی صحنه: نسیم سیدعلیخانی، عکاس: علی نیک‌رفتار، مشاور رسانه‌ای: آریان امیرخان و تهیهکننده: هاتف علیمردانی.

هاتف علیمردانی آباجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر