کد خبر: 449266 A

حامد همایون در دو سئانس، اجراهای صحنه‌ای خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ که تاکنون تک آهنگ‌های این هنرمند در بازار منتشر شده بود و اوایل هفته اولین آلبوم او با عنوان «دوباره عشق» روانه بازار شد.

  شب گذشته و در پنجمین شب از سی و دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در دو سئانس 19 و 22 برای اولین بار روی صحنه رفت.

همایون در سخنانی کوتاه حضور در جشنواره فجر را بهترین اتفاق زندگی‌اش دانست گفت: از روزى که شروع کردم، یک‌سال مى‌گذرد. من شیرازى هستم.

او در حالی‌که بسیار احساساتی شده بود و اشک می‌ریخت، ادامه داد: امروز با مادرم تلفنى صحبت مى‌کردم و به او گفتم امشب مى‌خواهم به روى صحنه بروم، برایم دعا کن. او جواب داد آن کسانى که از روز اول کنارت بودند، امشب مى‌آیند و با تو مى‌‌خوانند.

سپس قطعات "به چشمات قسم"، "چنین کنم، چنان کنم"، "چتر خیس"، "خدا همین حوالیه"، "دوباره عشق"، " مى‌روم"، "مردم شهر"، "نگاهم کن"، "مجنون"، "چه عشقى"، "دیوونگى"، "قسمت"، "بارون که زد"، "آه نکش"، "دنیاى من" و "شیدایى" اجرا شد.

همچنین قطعات "چنین کنم، چنان کنم"، "دنیاى من"، "به چشمات قسم" و "چتر خیس" براى دوبار در این کنسرت که با استقبال شدید مخاطبان روبرو شده بود اجرا شد.

سامان امامى (رهبر ارکستر)، پیمان لطیفى (نوازنده درامز)، رضا عیوضى (نوازنده گیتار باس)، محمد افشانى (نوازنده گیتار)، آلن بارسخیان (نوازنده گیتار الکتریک)، امیرحسین توسلى (نوازنده تار، سه تار، گیتار و باغلاما)، علیرضا توسلى (نوازنده دف)، پوریا ربانیان (نوازنده پرکاشن) و سینا ذکایى (نوازنده فلوت) نیز در کنار حامد همایون هنرنمایى کردند.

پیش از این محسن رجب‌پور، تهیه‌کننده آثار حامد همایون اعلام کرده بود که تمامى درآمد اولین اجراى رسمى این هنرمند به موسسه خیریه محک تعلق خواهد گرفت و در نشست خبرى و رونمایى از آلبوم همایون، چک اولین اجراى این هنرمند در جشنواره فجر را به دست نماینده محک داد.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر حامد همایون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر