کد خبر: 449291 A

در ششمین روز جشنواره برگزار می‌شود؛

در ششمین شب از جشنواره سه اجرا در بخش بین‌الملل و یک اجرا از بخش بانوان به همراه گروه‌های موسیقی نواحی، تلفیقی و پاپ روی صحنه می‌روند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سی و دومین جشنواره فجر که به روزهای پایانی‌اش نزدیک می‌شود در ششمین شب میزبان 10 اجرا است که در شش سالن روی صحنه می‌روند.

  در تالار وحدت و از ساعت 18:30 گروه طبل‌سای از کشور ژاپن روی صحنه می‌رود. قرار بود دولتمند خائف از کشور تاجیکستان نیز در همین ساعت و در تالار وحدت اجرا داشته باشد که متاسفانه به دلیل بیماری دولتمند خائف این اجرا کنسل شد.

 در سئانس دوم این تالار نیز از ساعت 21:30 آنتونیو زومباخو از کشور پرتغال در بخش بین‌الملل جشنواره اجرا دارد.

 در بخش موسیقی نواحی ایران گروه خنیاگران پنج اقلیم از ساعت 18:30 در تالار رودکی روی صحنه می‌رود. همچنین در سئانس دوم و از ساعت 21:30 ارکستر نغمه‌های باران به سرپرستی علی امیرقاسمی در تالار رودکی اجرا دارد.

گروه سوریانگ از استان لرستان به رهبری احسان عبدی‌پور از ساعت 18:30 در برج آزادی اجرا دارد و حجت اشرف‌زاده نیز در بخش تلفیقی جشنواره از ساعت 21:30 در همین سالن روی صحنه می‌رود.

 بهاره فیاضی در بخش بانوان جشنواره موسیقی فجر از ساعت 18:30 در فرهنگسرای نیاوران اجرا دارد . همچنین گروه همنوازان سایه به سرپرستی محمد امین اکبرپور و حسن علیشاپور از ساعت 21:30 در این سالن اجرا دارد.

 حامد همایون مانند شب گذشته در دو سئانس 19 و 22 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود.

برج میلاد نیز در ششمین شب سی و دومین جشنواره موسیقی فجر از ساعت 21:30 میزبان علی زندوکیلی است.

سی و دومین جشنواره موسیقی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر