کد خبر: 449382 A

در ادامه‌ی پخش آنلاینِ کنسرت‌های جشنواره موسیقی فجر؛

امشب علاقه‌مندان به موسیقی می‌توانند اجرای گروهِ کوبه‌ای از ژاپن و اجرای آنتونیو زومباخو از پرتغال را به صورت آنلاین و از طریق سامانه پخش آنلاین ببینند.

به گزارش ایلنا، پخش آنلاین کنسرت‌های سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر امشب چهارشنبه 29 دی 1395 با اجرای دو گروه در بخش بین‌الملل ادامه می‌یابد. همچنین چهار اجرا هم به صورت آفلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

اجرای گروهی کوبه‌ای از ژاپن در ساعت 18:30 و اجرای «آنتونیو زومباخو» از پرتغال در ساعت 21:30 برای علاقه‌مندان به صورت آنلاین از طریق سامانه حام پخش می‌شود.

همچنین اجرای گروه‌های موسیقی نواحی ایران «خنیاگران پنج اقلیم»، ارکستر «نغمه باران»، اجرای گروه بهاره فیاضی و گروه «همنوازان سایه» هم به صورت آفلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

پخش آنلاین کنسرت‌های سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر روز گذشته هم با موفقیت پیگیری شد.

سه‌شنبه 28 دی 1395 کنسرت گروه «دکوئنده دل مورائو» از اسپانیا و «گیوم پره» از فرانسه به صورت آنلاین برای علاقه‌مندان به موسیقی پخش شد. این دو کنسرت از اجراهای مهم در بخش بین‌الملل جشنواره بودند که در تالار وحدت برگزار شدند.

همچنین اجرای گروه‌های آنسامبل پرکاشن تهران، برگزیدگان جشنواره جوان، عیسی غفاری و گروه آهنگ هم به صورت آفلاین در اختیار علاقه‌‌مندان قرار می‌گیرد.

برنامه‌های آفلاین کمتر از 24 ساعت پس از اتمام اجرا بر روی سامانه حام بارگذاری می‌شوند.

شرکت «حام» نخستین برگزار کننده کنسرت‌های آنلاین در ایران پیش از این اجراهای بسیاری را به صورت آنلاین برای مخاطبان پخش کرده است.

با تمهیداتی که مسئولان شرکت «حام» اندیشیده‌‌اند، کاربران ایرانی در هر کجای کشور که باشند با حداقلِ سرعت اینترنت می‌توانند کنسرت‌های آنلاین را ببینند.

علاقه‌مندان به دیدنِ کنسرت‌‌های آنلاین می‌توانند با مراجعه به سایت www.e-haam.ir ثبت نام خود را انجام و اجراهای آنلاین و آفلاین را ببینند.

سی و دومین جشنواره موسیقی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر