کد خبر: 450208 A

«یادم تو رو فراموش» به کارگردانی علی عطشانی، به بخش مسابقه جشنواره بین المللی «ویند فیلم» آمریکا راه یافت.

 به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی عطشانی در اولین حضور بین‌المللی خود به بخش اصلی مسابقه هفتمین جشنواره بین‌المللی ویند فیلم آمریکا راه یافت.

در این فستیوال که 23 تا 25 فوریه، 4 تا 6 اسفند ماه سالجاری در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیا برگزار می‌شود، از بین 2000 فیلم متقاضی، 50 فیلم برای بخش مسابقه این فستیوال انتخاب شده است.

موضوع اصلی این فستیوال، زنان، صلح، عشق و حقوق انسانی است، با توجه به موضوع فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش» که به داستان زندگی فوتبالیست مشهور و همسر موقتش می‌پردازد، این فیلم شانس حضور در بین 10 فیلم منتخب این فستیوال را دارد.

کاندیداهای بخش‌های مختلف و 10 فیلم برگزیده هیات داوران، هفته آینده و قبل از برگزاری جشنواره معرفی و در زمان برگزاری جشنواره، فیلم منتخب تماشاگران با آرا مردمی انتخاب و به همراه برندگان بخش‌های اصلی در مراسم اختتامیه که 25 فوریه 6 اسفند ماه سالجاری در تپه‌های هالیوود برگزار می‌شود، معرفی و جوایز آنها اهدا خواهد شد.

عوامل تولید این فیلم، اولین حضور بین المللی این اثر سینمایی را به هیات انتخاب سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر و به شخص آقای دکتر حسین ن‍ژاد تقدیم می‌کنند.

فیلم «یادم تو رو فراموش» با نظر هیات انتخاب سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در بخش چشم انداز سینمای ایران به نمایش درمی‌آید.

یادم تو رو فراموش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر