کد خبر: 450337 A

خواننده فیلم «سلام بمبئی» بامداد امروز با انتشار اثری تحت عنوان «اذان صبح»، با قهرمانان و آتش‌نشان‌های پلاسکو همدردی کرد.

به گزارش ایلنا، بنیامین بهادری که پیش از این نیز با انتشار آثار مناسبتی، مورد توجه قرار گرفته بود؛ پس از اتفاقات تلخ پاساژ پلاسکوی تهران با انتشار اثری تحت عنوان «اذان صبح» به ابراز همدردی با آنها پرداخت.

این خواننده اذان صبح را با زیر صدای پیانو منتشر کرده است و فرم انتشار این اثر به قدری محزون درآمده که خود این هنرمند نیز از استقبال دوستدارانش از این قطعه در صفحات شخصی اش تحت تاثیر قرارگرفته است.

بنیامین این قطعه را صبح امروز و دقیقا همزمان با ساعت اذان صبح به وقت رودبار منتشر کرده است.

این خواننده درباره این اثر می‌گوید: امروز به هر حال روز عزای عمومی بود و ما در شمال کشور برای یک پروژه کاری حضور داشتیم و شبانه مجبور شدیم به سمت تهران برگردیم. تمام ایده‌پردازی انتشار این اثر در ماشین اتفاق افتاد. اذان را که از قبل ضبط شده داشتیم و احساس کردم امروز بهترین زمان برای انتشار آن می‌تواند باشد که شاید بتواند نقشی کوچک در همدردی با خانواده‌های قهرمانان پلاسکو داشته باشد. همه طراحی کاور و ریز جزئیات تولیدی این اثر در ماشین انجام شد و دقیقا وقتی به رودبار رسیده بودیم، همزمان با اذان صبح آنرا منتشر کردیم. لحظه عجیبی بود چون به هر حال بزرگترین زلزله ایران در رودبار رخ داده بود و همزمانی رسیدن ما به این شهر و انتشار این اثر در اذان صبح به وقت رودبار اتفاقی بود که شاید هیچوقت نمی‌توانم حتی به آن فکر کنم و همه چیز به صورت ناخواسته و اتفاقی رخ داد. استقبال از این اثر هم در صفحات شخصی من جوری بود که خودمان هم هنوز تحت تاثیر آن هستیم.

بنیامین افزود: یک آن نزدیک اذان به این فکر کردم دراین لحظه خانواده آتشنشانان زیر آوار مانده چه حال و روزی دارند. ایده انتشار این اثر خیلی سریع به ذهنم آمد و قطعا تا مدت‌ها این قطعه برایم یادآور این روزهای پردرد خواهد بود. بهترین کسى که مى‌شود پیش او از خدا گلایه کرد، خود خداست.

در ادامه فایل صوتی «اذان صبح» بنیامین بهادری برای قهرمانان پلاسکو را می‌شنوید.

7.15M :حجم فایل صوتی
00:03:07 :زمان فایل صوتیی
بنیامین بهادری حادثه ساختمان پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر