کد خبر: 452654 A

سالار عقیلی شب گذشته پنجم بهمن‌ماه به همراه گروه سرود دبستان مهرآسا روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کنسرت سالار عقیلی شب گذشته پنجشنبه هفتم بهمن‌ماه در دو سئانس 19 و 22 در برج میلاد برگزار شد. عقیلی در این کنسرت قطعات «مرا رها کن»، «شکوه گل»، «ایران»، «حانیه»، «تبریز درمه»، «خون غزل» و «خوشه‌چین» را اجرا کرد.

او قطعه «مرا رها کن» را با همسرش حریر شریعت زاده اجرا کرد.

سپس قطعه حانیه را به مرجانه گلچین که در این اجرا حضور داشت تقدیم کرد و گفت: امشب افتخار میزبانی یکی از هنرمندان خوب کشورمان را داریم و قطعه حانیه را به خانم مرجانه گلچین تقدیم می‌کنم.

عقیلی در ادامه با تقدیم قطعه «تبریز در مه» به آرش میراسماعیلی گفت: پهلوان جودوکار کشورمان امشب در جمع ما هستند و چون در زمینه ورزش گام برمی‌دارند و از نام‌آوران کشور ما هستند این قطعه را به او تقدیم می‌کنیم.

پس از اجرای قطعه «تبریز در مه» به آهنگسازی بابک زرین و ترانه افشین یداللهی گفت: امشب همچنین افتخار دارم که در این جمع میزبان مادرم نیز باشم.

همچنین شب گذشته عقیلی باتوجه به حادثه پلاسکو و شهادت جمعی از آتش‌نشانان قطعه «خون غزل» را به آتش‌نشانها تقدیم کرد و از حاضران خواست تا به احترام آنان یک دقیقه سکوت کنند و گفت: آتش بگیر تا که به دانی چه می‌کشم / احساس سوختن به تماشا نمی‌شود. تسلیت عرض می‌کنم از دست دادن هموطنان بی‌گناه و از جان گذشته‌مان را، آتش‌نشانان خدوم و دلسوز مملکت‌مان که به خاطر ما جان‌شان را در معرض خطر قرار دادند و از بین ما رفتند که ما الان در اینجا باشیم.

در همین لحظه نیز کلیپی درباره آتش‌نشان‌ها نیز پخش شد.

در ادامه سالار عقیلی با بیان اینکه چند وقت پیش جشنواره نوای خرم برگزار شده بود؛ گفت: پسرم ماهور در این جشنواره شرکت کرده بود، گروهی نیز در جشنواره بود که از دبستان مهرآسا آمده بودند و وقتی این‌ها را دیدم اشک در چشمانم جمع شد چراکه این کودکان با عشق این آثار را دنبال می‌کنند و این کودکان موزیسین‌های آینده ما هستند و وقتی دیدم این بچه‌ها به موسیقی ایرانی بها می‌دهند و آن را دنبال می‌کنند خیلی خوشحال شدم و امشب از آن‌ها دعوت کردم تا به اینجا بیایند و آن قطعه را برای شما اجرا کنند و آن‌ها نیز پذیرفتند و آمدند و امشب قطعه خوشه‌چین را برای شما اجرا می‌کنند.

در انتها نیز عقیلی با گروه سنتی «قمر» قطعه «وطن» ساخته و تنظیم پیمان سلطانی و شعری از زنده‌یاد بیژن ترقی را به عنوان آخرین قطعه اجرا کرد و به حسین اسپهبدی (معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت) که در جمع حاضران حضور داشت تقدیم کرد.

photo_2017-01-27_11-30-58

photo_2017-01-27_11-30-43

photo_2017-01-27_11-30-14

حجم ویدئو: 1.50M | زمان ویدئو: 00:00:15
سالار عقیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر