کد خبر: 453116 A

سیمرغ بخش فیلم کوتاه پس از هفت سال به سی‌وپنجمین دوره جشنواره فجر اضافه شده است و کیومرث پوراحمد، علی مصفا، هومن بهمنش، آیدا پناهنده و محمد شیروانی هیات داوران این بخش هستند.

به گزارش ایلنا: 22 فیلم‌ در بخش مسابقه فیلم کوتاه جشنواره فیلم فجر نمایش داده می‌شود که باتوجه به رای هیات داوران بهترین فیلم و بهترین کارگردان این بخش معرفی خواهد شد. اسامی هیات داوران نیز همزمان با لیست فیلم‌های این بخش اعلام شده است.

سیمرغ بخش فیلم کوتاه پس از هفت سال به سی‌وپنجمین دوره جشنواره فجر اضافه شده است و کیومرث پوراحمد، علی مصفا، هومن بهمنش، آیدا پناهنده و محمد شیروانی هیات داوران این بخش هستند.

طبق اعلام قبلی، انجمن فیلم کوتاه با تشکیل یک هیات داوری از میان نامزدهای بهترین فیلم و کارگردانی در جشنواره فیلم کوتاه تهران و جشن مستقل فیلم کوتاه سالجاری، یک فیلم را برای دریافت سیمرغ بهترین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر معرفی خواهد کرد.

اسامی فیلم‌های اعلام شده در بخش فیلم کوتاه عبارت است از: «اشیاء گمشده» به کارگردانی حامد نجابت، «تنازع» به کارگردانی مسعود حاتمی ،«تناوب» به کارگردانی علی خوشدونی فراهانی، «حفره مشترک» به کارگردانی اسما ابراهیم زادگان، «خودم را می کشم و تو مقصری» به کارگردانی علی‌اکبر محمدخانی، «دیدن» به کارگردانی سهیل امیرشریفی، «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری، «سبز کله غازی» به کارگردانی آرمان خوانساریان، «سکوت» به کارگردانی فرنوش صمدی و علی عسگری، «سه سال و سه ماه و دو روز» به کارگردانی داود رحمانی و سعید ولی‌زاده، «ضد آب» به کارگردانی داود رضایی، «عوارض خروج» به کارگردانی محمد نجاریان‌داریا، «قرمز» به کارگردانی حامد صیامی، «قرص برنج» به کارگردانی امیرحسین کرمی، «گذر» به کارگردانی پوریا پیشوایی و امید شمس، «گورمردها» به کارگردانی علی مردمی، «مراقبت از ژوناس» به کارگردانی قصیده گلمکانی، «مردی که اینجا نبود» به کارگردانی عطا مجابی، «ملاقات شیشه‌ای» به کارگردانی پوسف حاتمی‌کیا، «نسبت خونی» به کارگردانی پدرام پورامیری و حسین امیری دوماری، «وال‌ها» به کارگردانی بهنام عابدی، «هستی» به کارگردانی کمال پرناک، «999999999» به کارگردانی کریم عظیمی.

جشنواره فیلم فجر فیلم کوتاه سیمرغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر