کد خبر: 453646 A

پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم Flathead Lake آمریکا از زانیار لطفی به‌واسطه کارگردانی فیلم «لانک» (گهواره) تولید حوزه هنری کردستان تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، لوح تقدیر پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم  Flathead Lake که از 20 تا 22 ژانویه در مونتانا آمریکا برگزار شد؛ به فیلم کوتاه «لانک» (گهواره) به کارگردانی زانیار لطفی اهدا شد.

«لانک» علاوه بر این موفقیت، به بخش نهایی و فینال 37 مین دوره فیلم‌های کوتاه image in Cabestany کشور فرانسه راه یافته و در فهرست نهایی نامزدهای جایزه بخش بین‌الملل این جشنواره نیز قرار گرفته است.

در ساخت این فیلم که به تهیه‌کنندگی مشترک حوزه هنری کردستان و زانیار لطفی تولید شده، رومینا لطفی، شریف وفایی، سهیل کرمی و ژیوار لطفی به عنوان بازیگر، زانیار لطفی: کارگردان، تصویربردار و تدوینگر، بهزاد کارگری و زانیار لطفی: فیلم‌نامه‌نویسان، عرفان مهدوی: صدابردار، شاخه وان عثمانی: طراح صحنه، سامان حسین پور: دستیار تصویربردار، امین حبیبی: دستیار کارگردان، ساحل محمدی: عکاس، کامیار لطفی: مدیر تولید و کامبیز قبادی: مدیر تدارکات مشارکت داشته‌اند.

داستان این فیلم تلاش یک کودک را به تصویر درآورده که سعی می‌کند مانع از بیدار شدن کودک خردسالی که در گهواره خوابیده، شود.

جشنواره بین‌المللی فیلم Flathead Lake زانیار لطفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر