کد خبر: 457009 A

شبکه رادیویی تهران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مراسم یوم‌الله 22 بهمن را با برپایی غرفه‌ای جنب دانشگاه صنعتی شریف واقع در خیابان آزادی برای مخاطبان خود روایت و گزارش می‌کند.

به گزارش ایلنا؛ شبکه رادیویی تهران با تهیه ویژه‌برنامه «استودیو انقلاب، خیابان آزادی»  به مناسبت روز 22 بهمن، به‌صورت مستقیم حضور گسترده مردم در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن ماه را پوشش می‌دهد.

 غرفه رادیو تهران در جنب دانشگاه صنعتی شریف واقع در خیابان آزادی برپا می‌شود تا از طریق گزارش میدانی گزارشگران از سطح شهر حضور گسترده مردم در راهپیمایی را پوشش دهد.. گفتگو با مسئولان لشگری و کشوری و صحبت با کارشناسان درباره دستاوردهای انقلاب شکوهمند ایران بخش‌هایی از این برنامه است.

در تعامل با مردم و مخاطبان، عکس، تصویر، فیلم و صوت‌های ارسالی شنوندگان هم جمع‌آوری و در عصر همان روز اسامی برگزیدگان معرفی می‌شود. از تمامی ظرفیت‌های سایت رادیو تهران و فضاهای پیام‌رسان اجتماعی برای پوشش هرچه بهتر این ایام فرخنده بهره گرفته خواهد شد.

گفتگو با شهروندان در مسیر راهپیمایی، اجرای موسیقی‌های شاد و حماسی و همچنین توصیف شور حضور مردم در مسیر راهپیمایی بخش‌های دیگری از این ویژه‌برنامه است.

تهیه و تولید این برنامه برعهده "گروه تهران و رویدادها" رادیو تهران است؛ حماد خزایی تهیه‌کننده، سعید بارانی گوینده و اکبر یاری و علیرضا محمدی گزارشگران، در این ویژه‌برنامه، شنوندگان را همراهی می‌کنند.

شبکه رادیویی تهران با برپایی غرفه‌ای جنب دانشگاه صنعتی شریف واقع در خیابان آزادی به‌صورت مستقیم حماسه عظیم راهپیمایی 22 بهمن را از ساعت 9 تا 11پوشش می‌دهد.

رادیو تهران راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر