کد خبر: 464189 A

خواننده نوجوان کلیپی در شبکه تلویزیونی هدهد که به بازسازی صحنه حمله به خانه حضرت زهرا(س) اختصاص داشت، دکور برنامه را تخریب کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کلیپ ویژه شبکه هدهد برای ایام فاطمیه که قرار بود روزهای گذشته ضبط آن به پایان برسد، توسط یکی از تک خوانان سرود تخریب و با خاک یکسان شد.

کلیپ سرودهای شبکه هدهد یکی از مطرح‌ترین آثار این شبکه در بین مخاطبانش است که همواره در شبکه‌های اجتماعی در مناسبت‌های مختلف توسط مردم به اشتراک گذاشته می‌شود.

امسال نیز شبکه هدهد به صورت ویژه به تولید کلیپ‌های سرود پرداخته است. در همین جهت با توجه به نزدیک بودن ایام فاطمیه ضبط کلیپ‌های سرود مخصوص این ایام همچنان ادامه دارد و تا چند روز آینده از این شبکه پخش می‌شود.

در این کلیپ که صحنه حمله به خانه حضرت زهرا(س) بازسازی شده است، در حین ضبط یکی از سکانس‌ها، تک خوان نوجوان با دیدن صحنه حمله دشمنان به خانه حضرت زهرا(س)کنترل خود را از دست می‌دهد و از ادامه خواندن سرود امتناع می‌کند.

این خواننده نوجوان با دیدن آن صحنه‌ها به هم می‌ریزد و از دیدن صحنه حمله به خانه حضرت زهرا(س) عصبانی شده و دکور برنامه را کاملا تخریب می‌کند.

شبکه جهانی هدهد اولین شبکه اسلامی بین‌المللی در حوزه کودک و نوجوان است که از طریق ماهواره فعالیت می‌کند. این مجموعه شبکه‌ها توسط دفتر آیت الله سیستانی (مدظله العالی) راه‌اندازی شده است.

شبکه هدهد در این چند سال تولیداتی در حوزه کودک و نوجوان داشته و از بدو افتتاح و شروع فعالیت به تولید برنامه و کلیپ‌های موسیقی با هدف آموزش و ترویج آموزه‌های اسلامی پرداخته است و در این راستا هرساله به تعداد تولیدات خود افزوده است.

حجم ویدئو: 3.04M | زمان ویدئو: 00:00:40
شبکه هدهد تخریب دکور یک کلیپ تلویزیونی توسط خواننده نوجوانش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر