کد خبر: 464633 A

مدیر کمیته ناشران داخلی خبر داد:

مدیر کمیته ناشران داخلی از تمدید زمان ثبت نام ناشران داخلی خبر داد و گفت: ثبت نام ناشران تا پایان روز یکشنبه ۱۵ اسفند ماه تمدید شد.

به گزارش ایلنا، هومان حسن‌پور اظهار کرد: ثبت نام ناشران داخلی از تاریخ ۱۰ اسفند ماه آغاز شده است و تاکنون ۲۱۳۷ ناشر برای حضور در نمایشگاه پیش ثبت نام خود را انجام داده‌اند که به تفکیک بخش‌ها عبارتند از: ۳۰۰ ناشر کودک و نوجوان، ۱۲۷۵ ناشر عمومی، ۴۵۴ ناشر دانشگاهی و ۱۰۸ ناشر آموزشی. با توجه به استقبال ناشران تصمیم گرفته شد زمان ثبت نام تا تاریخ ۱۵ اسفند ماه تمدید شود.

وی تاکید کرد: زمان اعلام شده آخرین فرصت برای ثبت نام برای ناشران محسوب می‌شود و پس از تاریخ ذکر شده( ۱۵ اسفند ماه) به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

بر اساس این گزارش، ناشران به منظور ثبت درخواست جهت حضور در نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند با توجه به زمینه فعالیت‌ خود به یکی از وبسایت‌های اعلام شده مراجعه کنند:

·         ناشران عمومی به آدرس http://www.ipcu.ir (اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران ایران-آشنا)

·         ناشران دانشگاهی به آدرس http://www.obup.ir (انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی)

·         ناشران کودک و نوجوان به آدرس: http://www.cacbp.ir (انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان)

·         ناشران آموزشی به آدرس http://www.afnam.ir  (انجمن فرهنگی ناشران آموزشی)

در این مرحله ناشران با ثبت درخواست خود به عنوان متقاضی دریافت غرفه شناخته می‌شوند و ثبت نام موقت از آن‌ها انجام می‌شود. پس از بررسی درخواست متقاضیان و داشتن شرایط اختصاص غرفه از طریق پیامک، پست الکترونیکی و سایت ثبت‌نام، پذیرش ناشران به اطلاع آن‌ها خواهد رسید. پس از اعلام متراژ غرفه و پرداخت صورتحساب از طریق درگاه بانک، ثبت نام ناشران قطعی خواهد شد.

سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر