کد خبر: 464817 A

کتاب «فلسطین از منظر مقام معظم رهبری» به دو زبان در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب مسقط عرضه شد.

به گزارش ایلنا، عنوان عربی این اثر «فلسطین فی مواقف آیه الله العظمی الامام الخامنئی(مدّظله) در 526 صفحه و نسخه انگلیسی آن با عنوان Palestine Selected Statements by Ayatollah Khamenei About Palestine  در 319 صفحه توسط انتشارات انقلاب اسلامی(وابسته به موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی) منتشر شده است.

این کتاب که با مقدمه‌ی علی اکبر ولایتی مشاور رهبر انقلاب در امور بین‌الملل چاپ شده است، علاوه بر انتشار بیانات رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه‌ی تهران، در 8 بخش شامل کلیات، شکست‌ها و پیروزی‌ها، مسئولیت‌ها، جنایات، راه حل‌ها، قهرمانان، روشنگری و آینده‌ی روشن به مرور بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) پیرامون مسئله فلسطین پرداخته است.

مراسم رونمایی از ویراست جدید این اثر چند روز قبل در جریان ششمین کنفراس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران با حضور مسئولان لشکری و کشوری و مدعوین بین‌المللی رونمایی شده بود. این کتاب برای اولین بار درنمایشگاه های کتاب خارج از کشور توسط موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب مسقط عرضه شده است.

بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب عمان تا 14 اسفند برپا است. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در این دوره از نمایشگاه با 400 عنوان کتاب در زمینه‌های ادبیات معاصر و کلاسیک، کودک و نوجوان، ایران‌شناسی، هنر و آموزش خط درغرفه ای به مساحت 27 مترمربع شرکت کرده است.

انقلاب اسلامی فلسطین مقام معظم رهبری نمایشگاه بین المللی کتاب نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر