کد خبر: 466324 A

سامانه ثبت گروه‌های نمایش از ابتدای اردیبهشت 96 به مدت یک ماه بازگشایی خواهد شد و امکان پیش ثبت نام برای کلیه درخواست کنندگان در سراسر کشور مهیا خواهد بود.

به گزارش ایلنا، باتوجه به درخواست‌های رسیده در خصوص امکان ثبت‌نام گروه‌های جدید و جامانده در سامانه ثبت گروه‌های نمایش به اطلاع می‌رساند براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده سامانه ثبت گروه‌های نمایش از ابتدای اردیبهشت 96 به مدت یک ماه بازگشایی خواهد شد و امکان پیش ثبت نام برای کلیه درخواست‌کنندگان در سراسر کشور مهیا خواهد بود.

بدیهی است پیش ثبت‌نام در سامانه به منزله ثبت نهایی و صدور پروانه فعالیت نمایشی نیست و گام نخست خواهد بود.

سرپرستان محترم متقاضی می‌بایست در مرحله دوم ضمن تکمیل مدارک براساس آئین‌نامه تاسیس و ثبت گروه‌های نمایش و دستورات سامانه، مدارک فیزیکی را در اسرع وقت به ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خود جهت طرح در شورای بررسی استان تحویل داده تا پس از بررسی، خلاصه مدارک فیزیکی گروه با نامه رسمی از سوی مدیر کل استان مربوطه به اداره کل هنرهای نمایشی ارسال شود.

در گام سوم و مرحله نهایی پس از رسیدن مدارک، روند بررسی درخواست‌ها از نیمه دوم اردیبهشت ماه آغاز و برای گروه‌هایی که مدارک ارسالی فیزیکی صحیح فرستاده و ورود فرم‌های سامانه هماهنگ با دسته درخواستی انجام شده باشد، پروانه فعالیت گروه نمایش صادر خواهد شد.

اولویت بررسی و پاسخگویی با درخواست‌هایی است که براساس زمان‌بندی اعلام شده، پرونده‌های جدید را ارسال کنند.

سامانه ثبت گروه‌های نمایش بازگشایی می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر