کد خبر: 470975 A

تهیه کننده مطرح کرد:

پخش مجموعه کلاه قرمزی در نوروز ۹۶ در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمید مدرسی؛ تهیه‌کننده مجموعه کلاه قرمزی با انتشار متنی که نسخه‌ای از آن برای ایلنا ارسال شده؛ به جزییات تازه‌ای درباره مجموعه کلاه قرمزی مطرح کرد.

متن این یادداشت که خطاب به مدیران صدا و سیما نوشته شده به شرح زیر است :

1- همانگونه که در پنج دوره نوروزی کلاه قرمزی میهمان خانه‌های مردم بود و تبدیل به یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های سیما گردید و نام عروسک ملی و محبوب را به خود اختصاص داد با توجه به علاقه مندی شرکت‌ها و نهادها در موضوع جذب تیزر تبلیغاتی قبل و میان برنامه پرده از درامد‌های میلیاردی سیما برمی‌دارد که اینجانب هیچگونه طمعی به درآمد اداره کل بازرگانی نداشته وندارم ولی حالا که با ریز اطلاعات با مردم سخن می‌گویید ذکر درآمد حداقل 15 تا 20 برابر بودجه مجموعه کلاه قرمزی را در هر دوره اعلام فرمایید. اگر نه لیست درآمدهای بازرگانی حتی در سال‌های گذشته مرتبط با مجموعه کلاه قرمزی را عیناجهت اطلاع همگان منعکس نمایم.

امسال نیز در ادامه قرار داد های بازرگانی تا این لحظه با خبرهای موثق بالغ بر 25 میلیارد تومان عقدقرارداد باکس تبلیغاتی این مجموعه صورت پذیرفته بنابراین قبل ار اینکه تولیدکنندگان محجوب و وفادار این مجموعه به دستمزدهای خود فکر کنند عامل درآمدزایی بیشماری برای سیما مهیاکرده‌اند و آبروی سیما را در ایام نوروز در طی این سال‌ها به قیمت ناچیزی فقط به عشق میلیون‌ها طرفدار و مشتاقان این برنامه تن به تولید داده‌اند.

درخواست مکتوب اینجانب از ریاست محترم سیما تنها راه حل و فصل کوتاه مشکلات این مجموعه با توجه به از دست رفتن زمان مفید می‌باشد که عینا به صورت مکتوب به دفتر ریاست سازمان ارسال و گویا عدم اهمیت این مجموعه جهت پخش از آنتن سیما توسط ریاست سازمان نیز در دستور کار قرار ندارد.

کلاه قرمزی شبکه دو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر