کد خبر: 471942 A

شب گذشته و با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی؛

شب گذشته (پنج شنبه سوم فروردین) فعالیت تئاتر ایران با نمایش «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی «سید عظیم موسوی» با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی در تماشاخانه سنگلج آغاز شد.

به گزارش ایلنا، شب گذشته (پنج شنبه سوم فروردین) فعالیت تئاتر ایران در حالی با نمایش «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی «سید عظیم موسوی» آغاز شد که مدیر کل هنرهای نمایشی و جمع زیادی از تماشاگران تئاتر برای دیدن این نمایش به تماشاخانه سنگلج آمده بودند.

شفیعی که به همراه خانواده خود به تماشای این اثر نشست پس از پایان این نمایش گفت: امشب دیدن این کمدی جذاب و فرح‌بخش در کنار استقبال قابل توجه تماشاگران برای من تجربه دلنشینی بود و خوشحالم که امسال همکاران بنده در تماشاخانه سنگلج توانسته اند پذیرای این تعداد از میهمانان نوروزی تئاتر باشند.

کمدی موزیکال «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی «سید عظیم موسوی» که اجرای خود را در تجربه‌ای کم‌نظیر از دیشب و در اولین روزهای تعطیلات نوروزی آغاز کرد تا ۱۵ اردیبهشت پذیرای مخاطبان تئاتر است.

این نمایش برگرفته از نمایشنامه «خواستگاری» چخوف است که با استفاده از نمایش‌های آیینی-سنتی همچون تخت حوضی، نقالی و شبیه‌خوانی در حال و هوای فرهنگ شمال ایران تبدیل شده و به‌صورت کمدی- موزیکال اجرا می‌شود. تماشای این نمایش به همراه خانواده و میهمانان نوروزی می‌تواند تجربه خاطره انگیر سال نو برای علاقمندان تئاتر باشد.

کمدی موزیکال «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی «سید عظیم موسوی» امسال و  از روزهای ابتدایی سال نو هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود.

تالار سنگلج نمایش خواستگاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر