کد خبر: 475524 A

در جلسه شورای برنامه‌ریزی کمیته فعالیت‌های علمی فرهنگی سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عناوین کارگاه‌های آموزشی این کمیته به تصویب نهایی رسید.

به گزارش ایلنا، مهارت‌های نگارش کتاب و راهکارهای کاهش سرقت علمی و ادبی، ویرایش در صنعت نشر، ارزیابی کتاب پیش از انتشار، نقش مواد و چاپ در بازار نشر و فلسفه برای کودکان از جمله عناوین مصوب است.

اصول و مبانی راه‌اندازی نشر نوپا (استارت آپ نشر)، قوانین و قراردادها و سازوکارهای حقوقی، ویرایش در صنعت نشر، تبیین مباحث بیمه‌ای در صنعت نشر، مهارت‌های فروش کتاب و ارتباط با مشتری، نشر الکترونیک، تبیین مباحث مالیاتی در صنعت نشر، همچنین مبانی بازاریابی و برندسازی در صنعت نشر و به کارگیری نرم‌افزارهای مربوط به رهبری بازار در صنعت نشر از دیگر عناوینی است که برای کارگاه‌های آموزشی تصویب شده است.

همچنین شورای برنامه‌ریزی کمیتهٔ علمی و فرهنگی با حضور کارشناسان ذی‌ربط چگونگی مراحل اجرایی و ادارهٔ پاتوق اهل قلم را بررسی کرد. در این جلسه راهکارهای اجرایی برای هرچه بهتر شدن فضای پاتوق اهل قلم و استقبال از مهمانان مطرح و بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات گذشته برای برطرف شدن مشکلات احتمالی تأکید شد.

سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر