کد خبر: 480409 A

دوشنبه چهارم اردیبهشت، مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس در نشستی با نشریات دانشجویی به پرسش‌های آنها پاسخ می‌دهند.

به گزارش ایلنا، محمدعلی کامفیروزی با اعلام این خبر گفت: این برنامه با همکاری معاونت فرهنگی وزارت علوم در قالب دو نشست صبح و عصر برگزار می شود که برای نشست صبح معاونان فرهنگی وزارت علوم و بهداشت به سوالات نشریات دانشجویی پاسخ می‌دهند. همچنین از معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای شرکت در این نشست و پاسخ به سوالات نشریات دانشجویی دعوت شده است.

در نشست عصر نیز  محمدمهدی زاهدی، محمود صادقی، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی و الیاس حضرتی (نمایندگان مجلس شورای اسلامی) پاسخگوی سوالات دست‌اندرکاران نشریات دانشجویی خواهند بود.

نماینده مدیران مسئول نشریات دانشجویی در شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم، توجه به نقش مهم و اثرگذار نشریات دانشجویی در اطلاع رسانی و تحلیل مسائل کشور در دانشگاه‌ها، لزوم پاسخگویی مسئولان درباره کارنامه فعالیتشان و مواجهه مستقیم و پرسشگری نشریات دانشجویی از مسئولانی که وظیفه تصمیم‌گیری و اجرای این تصمیمات در حوزه آموزش عالی را دارند، از دلایل برگزاری این نشست عنوان کرد.

حضور در این نشست برای تمامی دست‌اندرکاران نشریات دانشجویی در دانشگاه‌های آزاد اسلامی، علوم پزشکی و دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت علوم آزاد است و آنها می‌توانند برای ثبت نام اطلاعات خود (شامل نام و نام خانوادگی، نام نشریه، نام دانشگاه محل اخذ امتیاز انتشار نشریه، سمت در نشریه، زمینه انتشار و توالی انتشار نشریه) را از طرق آیدی تلگرام @stpc96  و یا شماره تماس ۰۹۳۰۴۲۹۴۶۵۶ و یا آدرس ایمیل studentpressconference2017@gmail.com ارسال کنند.

نشریات دانشجویی‌ نشست مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس با نشریات دانشجویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر