کد خبر: 480901 A

گروه لهستانی"پارتیزانت" که پیشتر قرار بود فقط 8 اردیبهشت در تالار وحدت کنسرتی را برگزار کند به دلیل استقبال مخاطبان، اجرای این گروه تمدید شد.

به گزارش ایلنا، بلیت‌فروشی کنسرت"پارتیزانت" که از ابتدای هفته آغاز شده بود در مدت کوتاهی به پایان رسید، از این رو برنامه‌گذاران این گروه لهستانی اجرایش را برای شنبه 9 اردیبهشت‌ نیز تمدید کردند.

علیرضا فرهادی تهیه‌کننده کنسرت"پارتیزانت" در این باره گفت: پس از باز شدن سایت برای فروش بلیت سئانس ساعت 18 جمعه 8 اردیبهشت‌، با استقبال  روبرو شدیم و به همین دلیل اجرای گروه را برای ساعت 18 روز شنبه 9 اردیبهشت‌ تمدید کردیم.

این گروه موسیقی لهستانی در کنسرتش با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان مطرح جهان در تهران روی صحنه می‌رود. همچنین یکی از قطعات ماندگار موسیقی ایرانی را نیز به سبک و سیاق خودشان در کنسرت پیش رو به اجرا درمی‌آورند.

کریستف توچکو (نوازنده گیتار) به همراه پسرش میکوآی توچکو(نوازنده سازهای کوبه‌ای) اعضای گروه دو نفره"پارتیزانت" را تشکیل می‌دهند که سابقه اجرای زنده و همکاری با بزرگانی چون جو ساتریانی، آل دی مرلا، استیو لوکاتر و تامی امانول را در کارنامه خود دارند.

گروه پارتیزانت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر