کد خبر: 488460 A

در گردهمایی هنرمندان حامی روحانی مطرح شد؛

ستاد هنرمندان حامی حسن روحانی با حضور هنرمندانی همچون کیهان ملکی، خشایار اعتمادی، محمد بنایی، فرهاد بشارتی و وکیلی (نماینده مجلس) افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در مراسم افتتاحیه ستاد هنرمندان حامی حسن روحانی، فرهاد بشارتی گفت: برای دورهم جمع شدن انگیزه و بهانه لازم است و چه بهانه‌ای بهتر از اینکه ستادی برای حسن روحانی تشکیل شود و این عهد را ببندیم که بازهم کنارش هستیم.

وی افزود: 4 سال زمان کمی برای اصلاح گذشته و خرابی‌های آن است. پس نیاز است که دولت آقای روحانی دوره دیگری فرصت داشته باشد تا احساس آرامش، امنیت و زندگی و به رسمیت شناختن جدی ما را در جهان فراهم کند و این اتفاق میسر نمی‌شود مگر با حضور همه ما در پای صندوق‌های رای به حسن روحانی.

محمد بنایی (مسوول کمیته هنرمندان کارآفرین ستاد حسن روحانی) نیز در این مراسم گفت: ما هنرمندان عشق و زندگی‌مان مردم است و هرچه داریم از مردم است. هنرمندی که مردم با او نباشند مرده است و روحانی نیز رییس جمهوری مردمی است. مردمی که در چهار سال گذشته با تلاش، مبارزه، سختی و گرفتاری توانستند حسن روحانی را رییس جمهور کنند تا ساختمانی که خراب شده بود از نوع بسازند.

بنایی گفت: روزهایی که دلار ناگهان از 800 تومان به 4 هزار تومان و بنزین از 100 به 1000 تومان رسید را فراموش نمی‌کنیم. آقای خاتمی خزانه‌ای درست کرده بود که میلیاردها دلار پس‌انداز داشت اما دیدیم که در دوره احمدی نژاد به چه روزی رسید. روحانی ساختمانی را که ویران شده بود؛ بازسازی کرد اما در طول 4 سال تنها فرصت شد تا فوندانسیون آن را بزند. حالا باید همه چیز کمک کنیم تا روحانی بتوان اقدامات نیمه تمام خود را تمام کند.

وزیری (معاون نظارت ستاد روحانی) نیز با بیان اینکه در 4 سال اخیر فضای مناسبی برای فعالیت هنرمندان فراهم شد، گفت: در این مدت دیدیم که در صورت ایجاد فضای مناسب هنرمندان و جوانان می‌توانند خودنمایی کنند.

نورعلی عباسپور (قائم مقام ستاد مرکزی حسن روحانی) نیز گفت: هرچند زمان کوتاهی تا انتخابات داریم اما خوشبختانه شور و شوق مردم بالاست و اغلب نخبگان حوزه‌های هنری، ورزشی و دانشگاهی همگام با دولت آقای روحانی هستند. نخبگان مرجع مردم هستند و این حرکت را می‌توانند تا روز انتخابات رهبری و مدیریت کنند.

عباسپور ادامه داد: باید تلاشمان را به سمت مناطق آسیب‌پذیر ببریم تا به مردم برای انتخاب بهتر که منجر به آبادانی و سربلندی کشور می‌شود؛ کمک کنیم.

در پایان این مراسم رونمایی؛ کارناوالی توسط ستاد هنرمندان حسن روحانی به راه افتاد.

حمایت هنرمندان از حسن روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر