کد خبر: 490752 A

آخرین جزئیات فیلم تازه فرهادی؛

ریکاردو دارین؛ ستاره آرژانتینى سینماى جهان به جمع بازیگران فیلم تازه اصغر فرهادی که هنوز نامی برای آن مشخص نشده است، پیوست.

به گزارش ایلنا به نقل از  اسکرین دیلى، زبان فیلم تازه اصغر فرهادی اسپانیایی است. پیش از این اعلام شده بود که پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم در آن بازی می‌کنند. ریکاردو دارین (ستاره آرژانتینی سینمای جهان) دیگر بازیگر این فیلم است. فیلمبرداری این اثر سینمایی از اواسط ماه اوت در شهر مادرید پایتخت اسپانیا آغاز می‌شود.

دارین در فیلم تازه فرهادی نقش همسر پنه‌لوپه کروز را بازی می‌کند. فیلم تازه اصغر فرهادی درامی خانوادگی و تریلری روانشناسانه است که در آن ماجرای دزدیدن یک دختر نوجوان به آشکار شدن رازهای خانواده ختم می‌شود.  

آنچه مشخص است کمپانی ال دسئو تهیه‌کننده این اثر سینمایی نخواهد بود.

این پروژه که بین ۱۲ تا ۱۳ میلیون دلار هزینه دارد، حاصل همکاری فرانسه، ایتالیا و اسپانیا خواهد بود. الکساندر ماله‌گی از کمپانی فرانسوی «ممنتو فیلم»، آلوارو لونگوریا از کمپانی اسپانیایی «استالوارتس مورنا فیلم» و آندریا اوچیپنتی از کمپانی ایتالیایی «لاکی رد» تهیه‌کننده این اثر خواهند بود.

فرهادی فیلمنامه این اثر را به زبان فارسی نوشته و پس از آن به زبان اسپانیایی ترجمه شده است.

کارگردان «جدایی نادر از سیمین» برای پرتماشاگرترین فیلم کارنامه کاری خود گروهی از بزرگان سینما را گردهم آورده است که از میان آن‌ها  می‌توان به آلبرتو ایگلسیاس (آهنگساز)، خوزه لوییس آلکائینه (مدیر فیلمبرداری)، کلارا نوتاری (طراح صحنه) و سونیا گرانده (طراح لباس) اشاره کرد.

الکساندر ماله‌گی، تهیه‌کننده «گذشته» و «فروشنده» درباره فیلم جدید فرهادی گفت: این فیلم سومین همکاری من و فرهادی پس از «گذشته» و «فروشنده» است. من همچنان شیفته قدرت و ظرافت کارهای او هستم. در فیلم جدید داستانی هیجان‌انگیز، لوکیشن‌های فوق‌العاده و بازیگرانی درجه یک در اختیار داریم. این اثر پرتماشاگرترین فیلم فرهادی تاکنون خواهد بود و من دنبال جذب حداکثر میزان تماشاگران هستم.

فیلم اصغر فرهادی بودجه فیلم فرهادی در اسپانیا 13 میلیون دلار است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر