کد خبر: 490755 A

امیررضا کوهستانی (نویسنده و کارگردان تئاتر) حمایت خود را از دولت روحانی اعلام کرد و گفت: نقطه‌ای که امروز در تئاتر در آن قرار داریم قابل دفاع است و معتقدم آقای روحانی تحمل بالایی برای نقد دارد. باید کمک کنیم دولت بعدی آقای روحانی مستقر شود تا این تغییر رو به جلو ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیررضا کوهستانی با بیان اینکه امروز به مرحله‌ای رسیده‌ایم که دیگر بسیاری از گروه‌های تئاتری از دولت کمک مالی نمی‌گیرند، گفت: روزی که گروه تئاتر «لیو» حسن معجونی در سال 88 اعلام کرد که هیچ کمک مالی از دولت قبول نمی‌کند ما تصور نداشتیم یک گروه تئاتری بتوانند به دوره‌ای برسد که از دولت کمک مالی نگیرد.

کارگردان نمایش‌های «شنیدن» و «در میان ابرها» خاطرنشان کرد: امروز به مرحله‌ای رسیده‌ایم که هر شب 100 نمایش در تهران اجرا می‌شود و می‌توان آن را جزو دستاوردهای مثبت دولت آقای روحانی در تئاتر به شمار آورد. ما امروز در نقطه‌ای قرار داریم که قابل دفاع است و با حمایت از ادامه دولت آقای روحانی امیدواریم روند تغییرات در دولت بعدی او بیشتر فراهم شود. امروز از حضور دوباره دولت آقای روحانی حمایت می‌کنیم و فردای روزی که ایشان دوباره در دولت مستقر شد در موضع درخواست‌کننده و مطالبه‌گر از دولت ایشان قرار خواهیم گرفت.

کوهستانی تصریح کرد: وقتی فیلم‌های انتخاباتی آقای روحانی را می‌بینم فکر کردم این روحیه تحمل در ایشان ایجاد شده که پذیرای نقدهای منصفانه باشد و این بسیار خوب است و امیدوارم به مرحله‌ای برسیم که سیاسیون بتوانند همه، نقد منصفانه را تحمل کنند و راه رسیدن به این اتفاق، از طریق تماشای تئاتر است.

امیررضا کوهستانی حمایت از دولت روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر