کد خبر: 490780 A

در نخستین نشست تئاتر کاغذی؛

نخستین نشست تئاتر کاغذی با حضور مرضیه وفامهر، روزبه حسینی، رامتین شهبازی و بهزاد صدیقی در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌ می‌شود.

به گزارش ایلنا، در نخستین نشست تئاتر کاغذی نمایش‌نامه‌ی «وقتی روح ژوکر از لیر مرخصی می­‌گیرد» ، نوشته‌ روزبه حسینی، معرفی، نمایش‌نامه‌خوانی و نقد و بررسی می‌شود.

در نشست تئاتر کاغذی که ساعت 18 روز یک‌شنبه31 اردی­بهشت ماه جاری در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌ می ‌شود، روزبه حسینی کارگردانی این نمایش‌نامه‌خوانی را برعهده دارد و مرضیه وفامهر و روزبه حسینی نقش‌خوانی می‌کنند.

نمایش‌نامه «وقتی روح لیر از ژوکر مرخصی می­‌گیرد»، در بخش نمایش‌نامه‌­ها‌ی خلاق انتشارات بوتیمار در سال 1395 در‌ 56 صفحه‌ی قطع پالتویی به قیمت 5500 تومان با شمارگان 500 نسخه توسط نشر بوتیمار در دسترس علاقه‌مندان قرار‌ گرفته‌ است.

سلسله نشست‌های تئاتر کاغذی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران با همکاری موسسه­ افرامانا با هدف معرفی و نقد و بررسی نمایش‌نامه‌های منتشر شده یک سال گذشته، در آخرین یک‌شنبه‌ی هر ماه در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌ می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایش‌نامه‌خوانی می‌توانند در تاریخ یاد‌ شده به خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگ‌سرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن 22872818  تماس بگیرند.

«وقتی روح ژوکر از لیر مرخصی می‌گیرد» تئاتر کاغذی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر