کد خبر: 490897 A

همایون شجریان با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری نوشت: اجازه دهید موضع من بماند براى خودم هرچند که مردم هر کدام از ما را بهتر از خودمان مى‌شناسند و نظراتمان را مى‌دانند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ همایون شجریان در واکنش به انتخابات ریاست‌جمهوری در اینستاگرام خود نوشت:

در این کره خاکىِ معلق در جهان هستى، این خاک همه چیز ماست و تا زمانى که حتى یک ایرانى در جهان زنده باشد این خاک متعلق به آن ایرانى‌ست و نظرش مهم و محترم.

دوستان عزیزم این روزها با گرم شدن تنور انتخابات، تنور شایعات نیز داغ‌تر شده است، برخى از این شایعات دامن پدر و بنده را نیز گرفته است، از احضار به دادگاه براى آلبوم رگ خواب تا وعده حضور و اجرا در مراسمى خاص تا هر از گاهى نامه‌اى بر له یا علیه کاندیداها در فضاى مجازى یا مستقیم به خودشان تا حمایت و طرفدارى تا ... خوش‌بینانه‌اش این است که افرادى خودجوش با این روش مى‌کوشند تا پدر و من را مجبور به اعلام موضع کنند.

اجازه دهید موضع من بماند براى خودم هرچند که مردم هر کدام از ما را بهتر از خودمان مى‌شناسند و نظراتمان را مى‌دانند. مردم صلاح خود را بهتر مى‌دانند زیرا این روزها و آن روزها هر آنچه که باید مى‌دیدند و مى‌شنیدند را دیده و شنیده‌اند و بر همان اساس تصمیم مى‌گیرند. همیشه سربلند و جاویدان باشد ایران که گهواره و گور، دامان اوست.

همایون شجریان واکنش همایون شجریان به انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر