کد خبر: 497800 A

با حضور فرح اصولی، سهیلا احمدیفرد، بهروز بختیاری و بهزاد صدیقی؛

دومین نشست پخش فیلم-تئاتر آثار اکبر رادی توسط بنیاد اکبر رادی در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در این نشست که ساعت 16:30 روز یکشنبه بیست و یکم خردادماه 1396 در تالار استاد جلیل شهناز برگزار می شود، ابتدا این فیلم تئاتر اکران شده و پس از پخش آن این اثر با حضور فرح اصولی (نقاش و بازیگر این فیلم تئاتر)، سهیلا احمدی فرد (کارگردان تئاتر)، بهروز محمودی بختیاری (نویسنده، پژوهشگر و استاد دانشگاه) و بهزاد صدیقی (نمایشنامه‌نویس، پژوهشگر و مدرس تئاتر) تحلیل و بررسی می‌شود.

بنیاد اکبر رادی در نظر دارد در نیمه هر ماه یکی از آثار فیلم-تئاتر آثار اکبر رادی را که پیش از این توسط کارگردانان معاصر به روی صحنه رفته بود، اکران کرده و با حضور استادان تئاتر و بینارشته‌ای مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

لازم به توضیح است که نمایش روزنه آبی به کارگردانی محمود محمدیوسف با بازی منوچهر فرید، آذر فخر، اسماعیل محرابی، داریوش ایران‌نژاد، فرامرز صدیقی، محبوبه بیات، فرح اصولی و جواد خدادادی در سال 1349 به صورت فیلم تئاتر، تولید و سپس از تلویزیون ایران پخش شد.

علاقه‌مندان برای دیدن این فیلم-تئاتر می‌توانند بلیت خود را از وبگاه تیوال تهیه کرده و در تاریخ یاد شده به خانه هنرمندان ایران، تالار استاد جلیل شهناز واقع در خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر مراجعه کنند.

خانه هنرمندان بنیاد اکبر رادی روزنه آبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر