کد خبر: 499819 A

«جز عشق راهی نیست» نوشته برایان ال ‌وایس با ترجمه زهره زاهدی ازسوی نشر آینده درخشان به تازگی وارد بازار کتاب شده‌ است.

به گزارش ایلنا، کتاب «جز عشق راهی نیست» نوشته دکتر برایان ال ‌وایس وارد بازار کتاب شد.

از برایان وایس کتاب‌های «تنها عشق حقیقت دارد» و «استادان بسیار زندگی‌های بسیار» به فارسی ترجمه شده‌اند که  این کتاب در سال 2010 در لیست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفت. برایان ال‌وایس از گذشته درمانی به عنوان روشی برای معالجه‌ی بیماران استفاده می‌کند و نتایج درمان بر روی تعداد زیادی از بیماران را در کتاب «معجزه وجود دارد» بیان کرده‌است می‌کند.

دکتر وایس که پیش از این با بردن بیمارانش به زندگی‌های گذشته‌شان پیشگام در امر گذشته درمانی بوده است، اکنون بیمارانش را به زندگی‌های آینده می‌برد و خواص شفابخش آینده درمانی را نشان می‌دهد.در کتاب «جز عشق راهی نیست» دکتر وایس معتقد است که آینده، زاده گذشته است. و همه بیماران وی پیش از سفر به آینده زندگی گذشته‌شان را تجربه کرده‌اند.

در این کتاب می‌خوانیم که آینده انعطاف پذیر است ما در آن آینده حضور خواهیم داشت. به تعبیری دیگر در آینده‌ی هر یک از ما احتمال رخ دادن ده‌ها زندگی وجود دارد و این عملکرد ما است که تعیین می‌کند کدام احتمال شانس بیشتری در آینده زندگی ما داشته باشد دارد.

به عقیده‌ی ال ‌وایس شفقت، همدلی، اجتناب از خشونت، شکیبایی و معنویت درس‌هایی هستند که همه‌ی ما ناگزیر به یادگیری آن‌ها هستیم. کتاب «جز عشق راهی نیست» با آوردن مثال‌هایی واقعی و تمرین‌هایی ساده این درس‌ها را به ما می‌آموزد که اگر در این درس‌ها مهارت پیدا کنیم در زندگی و زندگی آینده شادتر، راحت‌تر و از نظر عاطفی غنی‌تر و موفق‌تر خواهیم بود.

کتاب «جز عشق راهی نیست» نوشته برایان ال ‌وایس با ترجمه زهره زاهدی از سوی نشر آینده درخشان با قطع رقعی و تیراژ 1100 نسخه به قیمت 14500 تومان در 252 صفحه به چاپ رسیده است.

نشر آينده درخشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر