کد خبر: 502978 A

آیین دیدار گروه سینمایی هنروتجربه برای فیلم «پرسه در حوالی من» ساخته غزاله سلطانی شب گذشته برگزار شد.

به گزارش ایلنا، صدوسی پنجمین آیین دیدار گروه سینمایی هنروتجربه برای فیلم «پرسه در حوالی من» ساخته غزاله سلطانی شامگاه سه‌شنبه ۳۰ خردادماه در موزه سینما برگزار شد. اجرای این مراسم را مسعود دلیری برعهده داشت.

 مسعود دلیری (مجری طرح و مدیرتولید فیلم پرسه در حوالی من) ضمن تشکر از مهمانان و سینماگران حاضر در جلسه گفت: به غزاله سلطانی بابت ساخت و نمایش این فیلم تبریک می‌گویم. من شانس آن را داشتم که از ابتدای طرح فیلم‌نامه در جریان این کار باشم و تلاش مضاعف او را ببینم.

او ادامه داد: تلاش و انگیزه غزاله سلطانی برای ساخت این فیلم  بسیار زیاد و من این انگیزه را در کمتر کارگردانی دیده‌ام. به خصوص در کارگردان‌های فیلم اولی که اهداف دیگری را با ساخت فیلم اولشان دنبال می‌کنند.

در ادامه این دیدار؛ نوبت به غزاله سلطانی رسید که گفت: از تمام سینماگران و بزرگانی که در جمع ما حضور دارند تشکر می‌کنم و به آن‌ها خیر مقدم می گویم. مخصوصا به گروه و عوامل فیلم «پرسه در حوالی من» که به ساخته شدن این فیلم کمک کردند. هم‌چنین از پدرومادرم که مثل کوه پشت سرمن بودند، تشکر می‌کنم.

او اضافه کرد: امروز سی خرداد و زادروز عزت‌الله انتظامی آقای بازیگر است. جای ایشان در جمع ما بسیار خالی است و من از همین‌جا به ایشان درود می‌فرستم.

ایرج حسابی، محمدرضا شریفی‌نیا، آزیتا حاجیان، نگار اسکندرفر، سیدضیاالدین دری، رخشان بنی‌اعتماد، ملیکا شریفی‌نیا، سام نورایی، بهرنگ علوی، حنیف سروری، مستانه مهاجر، مارال بنی‌آدم، جواد افشار، علی سرابی، محمدرضا غفاری، احمدرضا شجاعی، جمشید بایرامی، حمیدرضا شعبانی، حمیدرضا شعیری، مصطفی مستور، کیوان مهرگان، امیر عابدی، مهراوه شریفی نیا، مسعود دلیری، محمدرضاسکوت، نسرین نکیسا، اتوسا راستی، بهرام سروری‌نژاد، محسن سلیمانی، بابک قادری، امید رییس‌دانا، شهرزاد عقیقی، فرحناز نادری، پریا مرندیز و ... از چهره‌های حاضر در این مراسم بودند.

فیلم پرسه در حوالی من
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر