کد خبر: 504771 A

مراسم نمایش و آیین دیدار با عوامل فیلم« بیوگرافی» ساخته فاطمه ثقفی در سینما فرهنگ برگزار شد.

 به گزارش ایلنا، این مراسم که صد و سی و ششمین آیین دیدار با عوامل فیلم در گروه سینمایی هنر و تجربه بود با حضور اهالی سینما و رسانه برگزار شد.

در این مراسم که با اجرای علی نیکزاد برگزار شد علی اکبر ثقفی به عنوان تهیه‌کننده ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: امیدوارم از تماشای این فیلم لذت ببرید.

در ادامه فاطمه ثقفی با تشکر از عوامل فیلم اظهار داشت: از همه حاضرین ممنونم که برای دیدن فیلم من آمدند و از گروه خوبم که جانانه درکنار من بودند تا این فیلم ساخته شد تشکر می‌کنم، چیزی که بین ما بود فراتر از سینما بود. و سپاس ویژه از امیرحسین ثقفی برادرم که امشب کنار ما نیست ولی حضورش در زندگی من خیلی پر رنگ و تاثیرگذار است، اگر برادرم نبود نه تنها درباره سینما که حتی درباره زندگی چیزی نمی‌دانستم.

علیرضا شجاع نوری، سیدجمال ساداتیان، تهمینه میلانی، ضیاءالدین دری، مسعود فروتن، محمدحسین حقیقی، محمد نیک‌بین، مازیار رضاخانی، مونا زندی، جمشید حیدری، فرزاد حسنی، علیرضا جلالی‌تبار، رضا درستکار، احمد معظمی، هوتن شکیبا، سینا سعیدیان، پرویز یشایایی، روح‌الله انصاری، مهران ملکوتی، بهار کاتوزی، اشکان مهری، میثاق زارع، روح الله مهرابی، محسن دارسنج، شاهد احمدلو، امیر حسین قهرایی، امیر احمد انصاری، بهرنگ دزفولی‌زاده، السا فیروز آذر، امیر ساعتچی‌فرد، علی تصدیقی و روشنک گرامی از جمله چهره‌های حاضر در این مراسم بودند.

« بیوگرافی» از 29 خرداد در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران خود را آغاز کرده است.

فیلم بیوگرافی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر