کد خبر: 506235 A

پروژ "چند شب تار" در حالی از ۲۴ تا ۲۷ تیر در تالار رودکی برگزار خواهد شد که طی آن ۱۲ نوازنده تار به اجرای تک‌نوازی خواهند پرداخت.

به گزارش ایلنا، نوازندگان اولین برنامه از پروژه موسیقایی "چند شب" که با عنوان «چند شب تار» در تالار رودکی تهران برگزار می‌شود، معرفی شدند.

تعدادی از نوازندگان مطرح تار از روز شنبه ۲۴ تیر ماه در اولین برنامه از پروژه موسیقایی "چند شب" که طی چهار شب با عنوان "چند شب تار" ( از اجرای شیوه دوره قاجار تا شیوه‌های مدرن نوازندگی) در تالار رودکی تهران برگزار می‌شود، میزبان علاقه‌مندان موسیقی ایرانی خواهند بود.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، اسامی هنرمندان و برنامه کنسرت‌های ‌چند شب تار‌ به ترتیب زیر اعلام شده است:

شنبه ۲۴ تیر ( ساعت ۲۱ ) : قاسم رحیم زاده، عیسی غفاری و طینوش بهرامی

یکشنبه ۲۵ تیر ( ساعت ۲۱ ) : حامد فکوری، محمد آدینه و پویان بیگلر

دوشنبه ۲۶ تیر ( ساعت ۲۱ ): بابک راحتی، بهزاد رواقی و هادی آذرپیرا

سه شنبه ۲۷ تیر ( ساعت ۲۱ ) : اصغر عربشاهی، بهاره فیاضی و حمید خبازی

در طول برپایی پروژه "چند شب"  که در هر دوره به یکی از سازهای موسیقی ایرانی اختصاص دارد، تعدادی از هنرمندان منتخب موسیقی کشورمان با رویکرد تک‌نوازی بدون همراهی ساز دیگر به اجرای برنامه می‌پردازند. طبق پیش بینی‌های انجام گرفته برگزاری مجموعه برنامه‌های "چند شب" فقط محدود به برنامه "چند شب تار" نخواهد بود و موسسه فرهنگی هنری "نغمه حصار" در نظر دارد تا در دوره‌های بعد نسبت به برگزاری برنامه‌های مختلف در حوزه سازهای ایرانی، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی میزبان علاقه‌مندان موسیقی ایرانی باشد.

علاقه‌مندان برای دریافت بلیت برنامه های پروژه "چند شب تار" می‌توانند به سامانه « ایران کنسرت» مراجعه کنند.

"چند شب تار"
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر