کد خبر: 506282 A

جشنواره عکس معدن، روز سه‌شنبه ۱۳ تیر ماه برای عکاسان حرفه‌ای استان اصفهان، تور عکاسی برگزار می‌کند. این برنامه در شرکت فولاد مبارکه اصفهان اجرا می‌شود. از صبح امروز نیز تور عکاسی از شرکت سنگ آهن چادرملو آغاز شده است.

به گزارش ایلنا، باتوجه به برنامه‌ریزی انجام شده برای برگزاری سه تور عکاسی برای عکاسان حرفه‌ای (مطبوعاتی و هنری) در جشنواره عکس معدن، روز سه‌شنبه هفته جاری برنامه عکاسی از بخش‌های مختلف شرکت فولاد مبارکه اجرا می‌شود.

متقاضیان حضور در برنامه عکاسی فولاد مبارکه، تا ظهر فردا دوشنبه با شماره تلفن دبیرخانه جشنواره ۸۸۳۲۴۰۳۵ هماهنگی فرمایند.

در همین حال از امروز صبح نیز تور عکاسی از واحد‌های مختلف شرکت معدنی و صنعتی چادرملو آغاز شد. این تور به یک روزه خواهد بود.

تا پیش از برگزاری جشنواره عکس معدن، ‌یک تور دیگر برای عکاسان حرفه‌ای اجرا خواهد شد.

نخستین جشنوارهٔ ملی عکس معدن که روز ۲۰ خرداد ماه فراخوان آن اعلام شد، در روز اول مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد. در این جشنواره که ریاست هیات داوران آن برعهده اکبر عالمی است، ‌ به عکاسان بر‌تر بخش معدن، نشان کیمیا اعطا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند آثار خود در موضوعات برشمرده را تا تاریخ ۱۵تیر ماه به آدرس تهران- خیابان سپهبد قرنی- نبش کوچه شریف- پلاک ۳۹ (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران) ارایه یا به آدرس www. kimiyafest. ir مراجعه کنند.

بخش اصلی این جشنواره شامل مسابقه عکس‌های حرفه‌ای و نیز عکاسی با تلفن همراه به صورت جداگانه است که موضوعات مختلفی همچون انسان و معدن، براده‌ها و گدازه‌ها، معادن گوهر زمین، معدن و محیط زیست، اشتغال و معدن و زنان و معادن را پوشش خواهد داد.

جشنواره عکس معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر