کد خبر: 506315 A

دومین آلبوم رسمی «سامان جلیلی» خواننده پاپ، از صبح امروز در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش ایلنا، آلبوم «چه حال خوبیه» با ۹ قطعه به نام‌های تیک تاک، حیف ۲، دستمه، حماقت، چه حال خوبیه، راحت مرو، حرفای تکراری، از دل بی‌قرارم و بی‌انصاف توسط شرکت هنرنمای پارسیان منتشر شد.

ترانه‌های این آلبوم از سروده‌های شهرام جلیلی است و «محمد قیامتی» نیز تهیه‌کننده دومین آلبوم سامان جلیلی است. کوشان حداد، معین راهبر، میثم اکبری و هومن آزما نیز موزیسین‌ها و تنظیم‌کننده‌هایی هستند که در این آلبوم حضور دارند. آهنگسازی قطعات آن را نیز سامان جلیلی برعهده داشته است.

سامان جلیلی پیش از این درباره آلبوم «چه حال خوبیه» گفته بود: من در این چند سال سعی داشتم که کار‌هایم ترتیبی داشته باشد و یکی غمگین و دیگری شاد و دیگری هاوس و ترنس باشد و همیشه همین روال را تکرار می‌کردم. شب عید حتما باید یک کار شاد می‌دادم. من در یک سالی که گذشت فقط آهنگ‌های غمگین و هاوس ترنس کار کردم و هدفم این بود که آهنگ‌های شش و هشت و شاد من به چشم بیاید. اسم آلبوم را در ابتدا «سقوط» گذاشته بودیم ولی خودم دیگر از این فاز بد و منفی وتکراری بیزار شده بودم. احساس کردم همه خیلی مشکلات دارند و فکرشان در کار و زندگی درگیر است و پیش خودم گفتم چرا حالشان را خوب نکنیم؟ این همه من آهنگ غمگین خواندم و اتفاقاتی که باید می‌افتاد دیگر افتاده و باید به دنبال خوب کردن حال مردم باشم و آهنگ‌هایی بسازم که وقتی مردم برای شنیدنش سه دقیقه وقت می‌گذارند حالشان عوض شود. سعی کردم که بین آهنگ‌ها تفاوت هم باشد. مثلا من هیچوقت کار تلفیقی نخوانده بودم و در این آلبوم خواندم. کارهای شادی ساختم و از فضایی که قبلا در آن بودم درآمدم. این آلبوم کار غمگین هم دارد ولی ۲-۳ کار غمگین خیلی خوب هستند و باید این آلبوم شنیده شود و قطعا این آلبوم بهترین آلبوم همه دوران کاری من خواهد بود.

سامان جلیلی آلبوم «چه حالِ خوبیه» با صدای سامان جلیلی منتشر شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر