کد خبر: 508579 A

سمینار بین‌المللی «رسانه و ارتباطات: تجربیات ایران و مالزی» توسط انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، سمینار بین‌المللی «رسانه و ارتباطات: تجربیات ایران و مالزی» روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ تیرماه به میزبانی انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات و همکاری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، رایزنی علمی جمهوری اسلامی ایران در مالزی، سازمان دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود.

در این سمینار استادها و پژوهشگران علوم ارتباطات و رسانه از ایران و مالزی در چهار نشست مشترک در حوزه‌های روزنامه‌نگاری، پخش تلویزیونی، آموزش ارتباطات و شبکه‌های اجتماعی حضور می‌یابند.

نشست‌هایی با عناوین «روزنامه‌نگاری با تکیه بر روزنامه‌نگاری آنلاین و بین‌المللی»، «پخش تلویزیونی در ایران و مالزی»، «آموزش ارتباطات و رشته‌های آن در ایران و مالزی» و «شبکه‌ها/ رسانه‌های اجتماعی: تجربیات ایران و مالزی» در این سمینار برگزار خواهد شد.

اساتید ارتباطات همچون سیدوحید عقیلی، پروفسور اظهار تمام، مهدی منتظرقائم، پروفسور صالح حسن، محمدمهدی فرقانی، پروفسور ضمری عبدالمعطی و هادی خانیکی دبیرهای علمی نشست‌های مختلف این سمینار سه روزه به شمار می‌روند.

سمینار بین‌المللی «رسانه و ارتباطات؛ تجربیات ایران و مالزی» توسط انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات و با همکاری دانشگاه پوترا مالزی، دانشگاه ملی مالزی، دانشگاه مالازیا، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، رایزنی علمی جمهوری اسلامی ایران در شرق آسیا، سازمان دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود.

سمینار بین‌المللی «رسانه و ارتباطات؛ تجربیات ایران و مالزی» برگز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر