کد خبر: 511840 A

مهدی بهزادپور که با نام "بهزاد" در میان اهالی موسیقی شناخته می‌شود پس از سال‌ها دوری از صحنه موسیقی ایران، قصد دارد کنسرتی را کرمان برگزار کند.

به گزارش ایلنا، مهدی بهزادپور، خواننده پرکار سال‌های ابتدایی دهه شصت، که با اجرای آثاری از همایون خرم، اسدالله ملک، فضل الله توکل و موید محسنی پا به عرصه موسیقی گذاشت، پس از سال‌ها  کنسرتی را 26 تیر در شهرهای کرمان و سپس در بم برگزار می‌کند.

بهزاد در این برنامه آثاری از ساخته‌های همایون خرم، مجید وفادار، جهانبخش پازوکی و چند آهنگساز دیگر را با همراهی نوازنده‌های گروه "مهربانگ" اجرا خواهد کرد.

"تاب بنفشه"، "صبح سعادت"، "دنیا" و چند قطعه دیگر که سال‌های دور با اجرای "داریوش رفیعی" و "کوروس سرهنگ زاده" به خاطره جمعی دوستداران موسیقی ملی تبدیل شده بود از تصنیف‌های اجرایی این دو شب هستند.

این کنسرت با حمایت شرکت "خودروسازی کارمانیا" و همراهی فرزاد محمد نژاد (نوازنده تار و سرپرست گروه مهربانگ)، سیدرضا امامیان (نوازنده سنتور)، شهریار بهزادپور (نوازنده تنبک)، سیدعرفان حسینی(نوازنده کمانچه)، پویا خوشبین (نوازنده عود) و مهدی ولی زاده (نوازنده نی) برگزار خواهد شد.

56

مهدی بهزادپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر