کد خبر: 518155 A

مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: خوشحالیم که امروز می‌توانیم خبر گذر کردن تعداد اعضای مؤسسه را از ۲۵۰ نفر به ۷۰۰ نفر اعلام کنیم.

به گزارش ایلنا، سیدعباس عظیمی (مدیرعامل و عضو هیأت مدیره مؤسسه هنرمندان پیشکسوت) با اعلام این مطلب که بیش از 700 هنرمند به عضویت این مؤسسه درآمده‌اند، اظهار کرد: خوشحالیم که با گذشت پنج سال از فعالیت این مؤسسه، امروز می‌توانیم خبر گذر کردن تعداد اعضای این مؤسسه را از ۲۵۰ نفر به ۷۰۰ نفر اعلام کنیم.

او ادامه داد: اعضای این مؤسسه از سراسر ایران و در همه رشته‌های هنری از جمله سینما، تئا‌تر، موسیقی، هنرهای تجسمی، شعر، ادبیات داستانی، هنرهای سنتی و معماری هستند.

عظیمی گفت: مؤسسه از همه هنرمندان ۶۰ سال به بالای کشور در سراسر ایران و در هر رشته هنری که فعالیت می‌کنند و درجه یک هنری خود را از شورای نظارت و ارزشیابی هنرمندان و نویسندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته‌اند، درخواست دارد تا با ارسال مدارک خود شامل کپی شناسنامه، کارت ملی، درجه هنری، یک قطعه عکس 4 در 6 به آدرس مؤسسه یا مراجعه حضوری، نسبت به پیگیری عضویت خود اقدام کنند.

مؤسسه هنرمندان پیشکسوت مصوبه سال ۱۳۸۵ شورای عالی انقلاب فرهنگی و از ظرفیت‌های جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران است که با هدف تکریم مادی و معنوی پیشکسوتان هنر فعالیت خود را آغاز کرده و از تیرماه ۹۶ به سال ششم فعالیت خود وارد شده است.

این مؤسسه در خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان حافظی (ششم)، پلاک ۱۰ طبقه همکف قرار دارد.

مؤسسه هنرمندان پيشکسوت بيش از ۷۰۰ نفر عضو در مؤسسه هنرمندان پيشکسوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر