کد خبر: 519403 A

اولین تیزر فیلم «زادبوم» که پس از ٨ سال مجوز نمایش گرفته است، رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «زادبوم» ساخته ابوالحسن داوودی که پیش از این ٨ سال امکان نمایش نداشت، از ١٨ مرداد ماه اکران عمومی می‌شود. این فیلم همچنین به تازگی در آستانه اکران عمومی توسط حوزه هنری تحریم شده است.

 «زادبوم» در بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده است و از میان ۶ نامزد سیمرغ بلورین این رویداد، سیمرغ بهترین فیلمنامه و سیمرغ بهترین موسیقی متن را دریافت کرد و همچنین در بخش بین‌الملل جشنواره به عنوان بهترین فیلم پلاک طلایى سیمرغ و سیمرغ نگاه ملى را از آن خود کرد.

در این فیلم که فیلمبرداری آن در کشور آلمان، امارات و ایران انجام شده است، بازیگرانی چون عزت‌‌الله انتظامی، رویا تیموریان، مسعود رایگان، بهرام رادان، پگاه آهنگرانی، مهدی سلوکی، احمد کاوری، هوشنگ توکلی، علی مردانه و بازیگران آلمانی اولریکه کارگوس، رناته بیلیب‌ترو و هنده کلاین به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان «زادبوم» درباره ارتباط شخصیت‌هاى اصلی فیلم با زادگاه، خانواده، سیاست و هویت گمشده‌شان در شرایط اجتماعی جامعه است. فیلم درباره خانواده‌اى ازهم پاشیده است که هرکدام در گوشه‌اى از دنیا زندگى مى‌کنند و وقایعى آن‌ها را دوباره گرد هم مى‌آورد.

حجم ویدئو: 12.75M | زمان ویدئو: 00:01:39
زادبوم فیلم زادبوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر