کد خبر: 520581 A

به مناسبت روز خبرنگار منتشر شد؛

نودو سومین شماره خط حزب‌الله، همزمان با روز تنفیذ دوازدهمین رئیس‌جمهور توسط رهبر انقلاب و فرارسیدن روز خبرنگار منتشر شد.

 به گزارش ایلنا، سخن هفتهٔ این شماره نشریه  خط حزب‌الله با عنوان «مسئولیت سنگین و حساس» به وظایف و مسئولیت کابینه‌ دولت دوازدهم می‌پردازد. گزارش هفتهٔ این شماره نیز با عنوان «حلقه مکمل در تثبیت رای مردم» به جایگاه تنفیذ در نظام مردم‌سالاری دینی پرداخته است.

صفحه سوم این هفته نیز، به صورت ویژه به بیانات رهبر انقلاب در روز تنفیذ پرداخته و ۳ جهت‌گیری کلان و ۱۰ توصیهٔ اجرایی که دولت دوزادهم می‌بایست به آن توجه کنند را به‌صورت جدول و طرح گرافیکی منتشر ساخته است.

در قسمت «عکس نوشت» نیز به مناسبت روز خبرنگار، تصویری از رهبر انقلاب در جمع خبرنگاران و همچنین بیانات منتشرنشدهٔ معظم‌له درباره اهمیت کار خبرنگاران، برای اولین بار منتشر شده است.

مقام معظم رهبری درباره اهمیت کار خبرنگاران در 23 آبان 1380 فرموده‌اند: اگر زحمات شما نباشد این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما هستید که این لحظه‌های گذرنده را با تلاش و دلسوزی  زیاد، برجسته و ماندگار می‌کنید. اگر خیر و فایده‌ای در گذران این ساعت‌ها و لحظه‌ها باشد شما در واقع آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار و اذهان مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.

نود و سومین شمارهٔ خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید سیدعارف حسین حسینی، یکی از منادیان وحدت جهان اسلام تقدیم شده‌است.

نسخهٔ PDF نشریه در سه نسخهٔ تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI. IR قرار گرفته و همگان می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

مقام معظم رهبری روز خبرنگار خط حزب الله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر