کد خبر: 520607 A

اشکان خطیبی:

اشکان خطیبی گفت: ما دعوت می‌کنیم از نمایندگان جدید شوراى شهر که براى به دیدن این نمایش بیایند تا ببینند از شهر تهران چه به آنها به ارث رسیده است و سعى در انکار گورخوابى، حوادث ناگوارى مثل پلاسکو، موسیقى زیر زمینی و زنان خیابانى نکنند و چیزهایى از این قبیل نداشته باشیم، اینها همگى بخشى از این شهر هستند و هر وقت قبولشان کنیم، مى‌توانیم راه حل ارائه دهیم.

به گزارش ایلنا، اشکان خطیبى شب گذشته در پایان نمایش چنین گفت: سپاسگذارم که در طول این سفر همراه ما بودید و در طول این شب‌ها ما را تنها نگذاشتید و در این هفته پایانى با ما همراه شدید، شب ویژه‌اى براى ماست که فارغ از حضور تک تک شما عزیزان که براى گذران وقت تئاتر را انتخاب کردید و از میان دیگر آثار «لامبورگینى» را انتخاب کردید.

ما دعوت می‌کنیم از نمایندگان جدید شوراى شهر که براى به دیدن این نمایش بیایند تا ببینند از شهر تهران چه به آنها به ارث رسیده است و سعى در انکار گورخوابى، حوادث ناگوارى مثل پلاسکو، موسیقى زیر زمینی و زنان خیابانى نکنند و چیزهایى از این قبیل نداشته باشیم، اینها همگى بخشى از این شهر هستند و هر وقت قبولشان کنیم، مى‌توانیم راه حل ارائه دهیم.

لامبورگینى اثرى اجتماعى است که دو واقعه گورخواب‌ها و ساختمان پلاسکو را با دیدگاه سیامک صفرى روى صحنه مى‌برد.

در این نمایش اشکان خطیبى در کنار سیامک صفرى به ایفاى نقش مى‌پردازد، همچنین ایده ابوطالبى طراحى و اجراى حرکت را بر عهده دارد.

از دیگر عوامل مى‌توان به سهیل دانش اشراقى (مدیر هنرى)، ایمان یزدى (مجرى طرح)، مرتضى نجفى (طراح نور)، سهیل دانش اشراقى و بهار نرگسى (طراح صحنه و لباس) روزبه خورزنى (طراح صدا)، ندا عقیقى (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، مصطفى پیرهادى (عکاس)، سارا حدادى (دیر روابط عمومى و مشاور تبلیغات-مکث)، پوریا سورى (مشاور رسانه‌اى در حوزه اجتماعى)، بهمن بابازاده ( مشاور رسانه‌اى در حوزه موسیقى)، آریان امیر خان (فیلم نیوز) و تئاتربازها (حامیان مجازى) سهیل دانش اشراقى، امیر حسام میرصادقى (تیزر)، حامد حکیمى (طراح گرافیک)، امیر حسام میر صادقى (موشن گرافیک و انیمشن) و... اشاره کرد.

تئاتر لامبورگینى تنها تا ٢١ مرداد در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد داشت، علاقه‌مندان مى‌توانند جهت تهیه بلیت به سامانه تیوال و یا گیشه سالن نمایشى مراجعه کنند.

اشکان خطیبی سیامک صفری گورخواب‌ها پلاسکو نمایش «لامبورگینی» اعضای جدید شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر