کد خبر: 522448 A

«تقدیم به ایتالو کالوینو» به نویسندگى و کارگردانى منصور صلواتى که از ١٠ مرداد در تماشاخانه مستقل تهران روى صحنه مى‌رود، روزهای یکشنبه و دوشنبه با تخفیف ۵٠ درصدی ویژه دانشجویان اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا، کمدى تراژدى «تقدیم به ایتالو کالوینو» روزهاى یکشنبه و دوشنبه ویژه ى دانشجویان با ۵٠ درصد تخفیف روى صحنه خواهد رفت.

منصور صلواتی فارغ‌التحصیل کارشناسی‌ارشد دانشکده هنر و معماری تهران و از پژوهشگران تئا‌تر معناباخته و به ویژه ساموئل بکت است. از سوابق اجرایی او می‌توان به کارگردانی نمایش «مادام کامیون» نوشته محمد چرمشیر و نویسندگی و کارگردانی نمایش «لابراتوار» اشاره کرد.

وى توجه به قشر دانشجو را همواره مهم‌ترین بخش کارگردانى خود مى‌داند و در آغاز هفته دوم نمایش‌اش این تخفیف را تنها ویژه دانشجویان همه رشته‌ها لحاظ کرده است.

بازیگران این کمدى تراژدى عبارتند از فریبا خادمی، حمیدرضا معدن کن، افشین غیاثی، مژگان حسین‌زاده، فرزاد برهمن، صائم متانی، پرستو قائد رحمت، کامیار خزاعی، هانیه مفلح.

از دیگر عوامل مى‌توان به آمنه شیخ الاسلام دستیار کارگردان و برنامه ریز؛ على شاه صفى طراح صحنه؛ کمال کچوییان طراح پوستر؛ ایلیا شمس تبلیغات مجازى (تئا‌تر باز‌ها)؛ سارا حدادی (مشاور رسانه‌اى - مکث)؛ آناهیتا معصومى عکاس؛ مانی پناه‌پور مدیر صحنه و رئوف جابرى ساخت تیزر اشاره کرد.

 «تقدیم به ایتالو کالوینو» به نویسندگى و کارگردانى منصور صلواتى از ١٠ مرداد ساعت ١٧ در تیا‌تر مستقل تهران به روى صحنه مى‌رود و علاقه‌مندان مى‌توانند از تیوال و یا گیشه سالن بلیت این اثر را تهیه کنند.

نمایش «تقدیم به ایتالو کالوینو»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر