کد خبر: 522499 A

نتایج مرحله دوم داوری اولین جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس در دو بخش آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس آرت اعلام شد.

به گزارش ایلنا، نتایج مرحله دوم داوری اولین جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس در دو بخش آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس آرت اعلام شد.

داوری مرحله دوم اولین جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس در دو شاخه آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس‌آرت روز پنجشنبه ۱۲ مردادماه ۱۳۹۶ در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.

داوری در دو بخش آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس آرت شامل چندین مرحله است که نتایج مرحله نخست آنکه شامل بررسی و مطالعه طرح‌ها بود در روز ۱۴ تیرماه ۱۳۹۶ اعلام شد. در بخش دوم داوری، هنرمندان به صورت حضوری به ارائه طرح‌های خود پرداختند و داوران همزمان نکات و نظرات خود را در غالب مشاوره به شرکت کنندگان ارائه کردند.

آزاده گنجه، امیر راد، مهدی صدر و علی فیروزجنگ، مرحله دوم داوری اولین جشنواره بین المللی رادیکال پرفورمنس را برعهده داشتند.

دبیرخانه نخستین جشنواره بین المللی رادیکال پرفورمنس نتایج داوری مرحله دوم در دو بخش آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس‌آرت را به شرح زیر اعلام کرد:

در بخش پرفورمنس‌آرت ازم طباطبایی و پریسا صادقی و پژمان حسینی و مهدی اسدی به مرحله نهایی داوری راه‌ یافتند.

در بخش آلترناتیو پرفورمنس سید جلال هاشمی و حسین مهاجر (یک گروه)، مجید گنجی کاظمیان، محمد جاویدی و امیر اسفندیاری موفق به راه‌یابی به مرحله نهایی داوری شدند.

راه‌یافتگان به مرحله نهایی داوری در این دو بخش، طرح نهایی خود را بر اساس مشورت‌های صورت گرفته به دبیرخانه ارسال خواهند کرد تا نتیجه نهایی این دو بخش در ۱۰ روز آینده مشخص شود.

نتایج نهایی بخش‌های ویدئو پرفورمنس و سایبرفورمنس همزمان با نتیجه نهایی سایر بخش‌ها اعلام خواهد شد.

در ‌‌نهایت آثار کلیه پذیرفته‌شدگان در هر چهار بخش، جهت کسب رادیکال زرین، در شهریورماه ۱۳۹۶ اجرا خواهند شد.

photo_2017-08-12_14-46-03

موزه هنرهای معاصر تهران نتایج مرحله دوم داوری جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس جشنواره بین‌المللی رادیکال پرفورمنس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر